Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Ilse Keizer
Nijeberkoop Nederland
ilsekeizer@gmail.com
ilsekeizer@gmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Alice Ploeg
Beverwijk Nederland
aliceploeg4@gmail.com
www.muzieklessenaliceploeg.nl/www.aliceploeg.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Hellena Van Zwoll
Delft Nederland
hellenamariavz@live.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Kamiel Koops
Amsterdam Nederland
kamielie@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Alieke Keizer-Schaap
Landsmeer Nederland
alieke1@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
angelique coelman
den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
debby kuiper
Leidschendam Nederland
debbykuiper76@hotmail.com
gratis mini kinderen pakkey
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
mirjam.schoen@upcmail.nl
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jente van der Woude
Schiedam Nederland
jentevanderwoude@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
selina leferink
Hengelo Nederland
sleferink21@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
scrabble@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Cerise Ernste
almere Nederland
ceriseernste@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Titania Aartsen
Assendelft Nederland
titania_aartsen@hotmail.com
www.titaniatraining.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Tineke Persoon
Steendorp Belgium
tine.persoon@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Marjon Blaas
DORDRECHT Nederland
m.blaas@auris.nl
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jacqueline Plomp
Sint Pancras Nederland
plomp16@ziggo.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Inge Boer
Ten Boer Nederland
inge.l.boer@gmail.com
03-12-1971
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Karin J.M. van der Bruggen
Loon op Zand Nederland
info@krachtuitzevenzonnestralen.nl
www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Rilana Punt
Dwingeloo Nederland
rilanapunt@home.nl
www.kindercoachayana.nl
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Karin Veerman
AALSMEER Nederland
karoesti@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info