Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van docenten en coaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

  • hebben een Jip & Jan certificaat.
  • blijven zichzelf ontwikkelen en nascholen.
  • mogen het Jip & Jan keurmerk gebruiken.
  • conformeren zich aan de beroepscode.
  • krijgen 10% korting op modules.
  • hebben een duidelijke visie en missie.
  • nemen hun beroep en zichzelf serieus.

op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA STUDIE
2. COACH STUDIE
3. ONLINE STUDIE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Sabrina van Kerckhove
Serskamp Belgium
yogadreams-sabrina@hotmail.com
www.yogadreams.be
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Mirjam van der Beek
Bergschenhoek Nederland
mirjam.vanderbeek@hotmail.com
http://mirjamvanderbeek.bekijknu.nl
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Vanessa Pieroni
mol Belgium
vanessapieroni@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Kim Kortlever
Nederland
kimkortlever@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Paula van Den Berghe
Spijkenisse Nederland
thomas2paula@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Nicole Bovendeaard
Nederland
Nicolebovendeaard@home.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Liesbeth van Oord
Werkendam Nederland
lvanoord@chello.nl
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Daisy Boogaerts
Belgium
daisyboogaerts@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Nele Canipel
Denderhoutem Belgium
nele.canipel@proximus.be
www.kleurkracht.be
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Kimberley Bruens-Hagens
almere Nederland
kimberley@bruens.nu
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ellis Verstegen-Jacobs
Cuijk Nederland
je.verstegen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Eline Smeets-Stans
Nederland
elinesmeets-stans@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Laura Leysen
Nederland
laura_leysen@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Truus Sprinkhuizen
Nederland
gsvdakker@gmail.com
bijgeschoold tot:20/11/2020 meer info
 
Joke Versteeg
Nederland
jookjeversteeg@gmail.com
bijgeschoold tot:01/02/2021 meer info
 
Trudi Vervaart
Nederland
info@opdehoekvandestal.eu
bijgeschoold tot:01/02/2021 meer info