Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Titania Aartsen
Assendelft Nederland
titania_aartsen@hotmail.com
www.titaniatraining.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Marije Arnouts
Den Haag Nederland
marije_arnouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Kathleen Ache
Erps-Kwerps Belgium
kath-leentje@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Agnes Ammeraal
Amsterdam Nederland
agnesammeraal@planet.nl
bijgeschoold tot:22/11/2017 meer info
 
Veronique Aernouts
Wuustwezel Belgium
veronique.aernouts@gmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Dennis Arthur
Gent Belgium
dennis.arthur@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Netta Adams
Ede Nederland
netta.adams68@gmail.com
aan het vernieuwen, dus offline
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Alejandra Alarcon Gutierrez
AMSTERDAM Nederland
info@stralendemama.nl
www.stralendemama.nl
bijgeschoold tot:30/01/2018 meer info
 
Olga Aussems
Naarden Nederland
Info@awesomes.nl
Www.awesomes.nl
bijgeschoold tot:30/06/2017 meer info
 
W Arends
Nederland
wg.arends@telfort.nl
bijgeschoold tot:23/06/2018 meer info
 
Katrien Aelterman
Belgium
katrienaelterman@sanctamaria.info
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info