Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Sabine Claeys
Brakel Belgium
Bine.claeys@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Lisette Christis
Schoorl Nederland
lisette@fotolab.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Lidia Caponi
Genk Belgium
lidia.caponi@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Hanne Callewaert
Westrem Belgium
hanne.callewaert3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kimczerski@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Maya Coene
aalst Belgium
mayacoene@yahoo.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Ozgul Celik
Haarlem Nederland
ozgul--celik@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Anouk Cunha
Berchem Belgium
anouk.cunha@gmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Barbara claes
Brussel Belgium
Claes.barbara@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Heloise Cogneau
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
heloise.jj@gmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Bibi Corbeij
Breda Nederland
bibi@dansentheaterles.nl
www.dansentheaterles.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Griet Coysman
Bazel Belgium
Grietcoysman@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Annet Clarijs
Tuk Nederland
annet@despiegel-kindercoaching.nl
www.despiegel-kindercoaching.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Nele Canipel
Denderhoutem Belgium
nele.canipel@proximus.be
www.kleurkracht.be
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Ellen Callewaert
Bredene Belgium
bellehelena@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Kim Czerski
Utrecht Nederland
kim.czerski@lukasschool.nl
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Nele Corthouts
Koersel Belgium
nele_corthouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindsey Casteleyn
Gent Belgium
l_casteleyn@msn.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Kristl Caels
Nederland
PraktijkHappyMe@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Monique Cool
Nederland
moniquecool@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Julia Chapman
Nederland
Julia.ann.chapman@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info