Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Leen Dehaene
PERK Belgium
leen.dehaene@outlook.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Chantal Detrixhe
Weesp Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Wendy de Graaf
Soest Nederland
wendydegraaf3@gmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Femke de Jager
Breukelen Nederland
femke_de_jager@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Petra De Smul
De Pinte Belgium
petra.de.smul@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Kathy De Spiegeleer
Ophasselt Belgium
kathy@arcos.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Paris de Haas
Heiloo Nederland
parisdehaas@hotmail.com
www.jhilimili.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Iris Donkersloot
Schoonhoven Nederland
irisdonkersloot@hotmail.com
www.studiolieverik.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Desmaele
Kluisbergen Belgium
sandra_desmaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Nele De Coninck
OUDENAARDE Belgium
nele.de.coninck@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Elke Delva
Gent Belgium
e_delva@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Muriel Dekkers
Utrecht Nederland
murieldekkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Astrid de Kruijff
Oostzaan Nederland
astrid@alore.nl
26-5-1967
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Marga de Nijs
Kampen Nederland
marga@eenzeevanrust.nl
www.eenzeevanrust.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
lieselot D'hooghe
zele Belgium
lieselot_dhooghe@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/05/2020 meer info
 
Karlien De Smet
Schellebelle Belgium
karlien.de.smet@proximus.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Ilse De Batselier
Wieze Belgium
yamigokids@gmail.com
bijgeschoold tot:30/03/2021 meer info
 
Els Delvaux
Mol Belgium
els.delvaux@hotmail.com
www.happyyoga.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
ciska De Wit
IJsselstein Nederland
ciskadewit@yahoo.com
www.deoverkant.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Miriam Defever
Hove Belgium
miriam.defever@gmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Charlotte Declercq
Voormezele Belgium
info@balansyogaschool.be
www.balansyogaschool.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Els De Smet
Westdorpe Nederland
elsdesmet@ogperspecto.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Julie De Ketele
Melle Belgium
Juliette_dk@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
leontiend@live.nl
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Siobhan Dewulf
Brugge Nederland
Siobhan.dewulf@gmail.com
/
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Liesbeth De Boeck
Antwerpen Belgium
liesjeba@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Fauve Dechaene
Oostende Belgium
dechaenefauve@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2021 meer info
 
Remke de Vries
Den Bosch Nederland
h.remke@tele2.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Nele Derycker
Koekelberg Belgium
nele.derycker@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Linsey Dokter- van Kan
Spijkenisse Nederland
Lyn3001@msn.com
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Paula den Boer
Oud-Beijerland Nederland
pauladenboer67@gmail.com
bijgeschoold tot:14/10/2020 meer info
 
Evelien De Vuyst
Tessenderlo Belgium
devuystevelien@gmail.com
Www.hetbevalligebuikje.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Babette de Nijs
Roosendaal Nederland
babettedingo@yahoo.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Indra de Bree - van der Meer
Amstelveen Nederland
indra_vandermeer@hotmail.com
www.kindercoachingspelendwijs.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Natalie De Schaepmeester
Lokeren Belgium
natalie@dsnbvba.be
in opmaak
bijgeschoold tot:17/03/2021 meer info
 
Els Demeyere
Rumbeke Belgium
e.demeyere@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Kirsten Dejaegher
Geel Belgium
kirsten.dejaegher@telenet.be
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Froukje Dieker
Dinxperlo Nederland
froukjedieker@live.nl
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Liesbeth De Boeck
Antwerpen Belgium
Liesbeth.DeBoeck@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Geja de Jong
Hattem Nederland
projazzgeja@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Kelly de Keijzer
Nieuwvliet Nederland
kelly.ijsebaert@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
joyce dorr-schot
hooglanderveen Nederland
j.schot@kpoa.nl
n.v.t.
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Evelien Demey
BAVIKHOVE Belgium
evelien_demey@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Jacqueline Duijne
VOORBURG Nederland
jacqvanduijne@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Karin de Puit - van de Sande
Liempde Nederland
info@yoga-imma.nl
www.yoga-imma.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Jolien de Klein
Nederland
joliendeklein@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Mayke den Ouden
Utrecht Nederland
maykedenouden@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
anke deckers
kalmthout Belgium
anke.deckers@gmail.com
www.trefpuntheide.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Manon De Rooij
Tilburg Nederland
derooij.manon@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Miek Dom
Mol Belgium
miekdom@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Olivia Dauchy
Assebroek (Brugge) Belgium
b-livia@telenet.be
www.yogablivia.wordpress.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Lieve De Keyser
Kluisbergen Belgium
studioyogalie@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Bastienne Derks
Lennisheuvel Nederland
Jabaderks@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Femke Doensen
Venlo Nederland
Femkedoensen@me.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Vanessa De Block
Steenhuffel Belgium
vanessa_de_block@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
sophie de wagter
Ninove Belgium
sophie.de.wagter@telenet.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Sarah deprez
Nederland
sarahdeprez31@gmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Leontien Dieleman
Nieuwvliet Nederland
hetzandkasteel@heemhuys.nl
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Kelly de Keijzer-IJsebaert
Hulst Nederland
Hetzandkasteel@heemhuys.nl
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Isabelle De Vuyst
Zwijnaarde Belgium
isabelle.de.vuyst@telenet.be
bijgeschoold tot:17/03/2021 meer info
 
Anja De Winter
Schoten Belgium
anya106@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Londa de Graaf
Amsterdam Nederland
londadegraaf@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Charlotte de Beaumont
Nederland
charlotte.debeaumont@yahoo.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Deborah Donker
Nederland
deborahsz2000@yahoo.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Reina De Niel-Keenan
Edegem Belgium
reina_dnk@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Leontine Duijnstee
Nederland
leontineduijnstee@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Sarah de Vos
Nederland
sarahjdevos@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info