Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Wies Frijters
Roosendaal Nederland
wies_frijters@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Annemarie Faber
Almere Nederland
annemarie.faber@live.nl
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
tika fien
Kampen Nederland
atikamukampen@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
saskia frolich
harlingen Nederland
pesas38@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Pauline Freesen
Zwaag Nederland
Simsam3@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Suzanne Faasse
Alkmaar Nederland
suzannefaasse@hotmail.com
www.taal-lente.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Suzanne Fraanje
Epe Nederland
s.fraanje@stichtingproo.nl
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Liesbeth Fransen
Dessel Belgium
turnjuffrouw@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Anouk Folkerts
Roden Nederland
Lentheharroanouk@mail.com
noukadekinderyogajuf
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Els Franssens
Sint-martens-lierde Belgium
els.franssens@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Sigrid Fluit
Amsterdam Nederland
Sigridfluit@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Janneke Fernhout
Nederland
jannekefernhout@gmail.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info