Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@vco-oostnederland.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Eva Govaerts
Berchem (Antwerpen) Belgium
eva_govaerts@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Michèle Goeman
Balgoij Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Marrit Grooten-Rouwé
Drachten Nederland
marrit.rouwe@gmail.com
www.klankpraktijksinnewille.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Jacqueline Gillet
Poortugaal Nederland
jyg@online.nl
bijgeschoold tot:10/12/2019 meer info
 
Ilse Grieten
Evergem Belgium
ilsegzc@gmail.com
Www.yourth.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Annemiek Gerbers
Amsterdam Nederland
Annemiekgerbers@me.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Franciska Groen
Oude Wetering Nederland
info@ziziz.nu
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Angelica Gervedink
Hengelo Nederland
agervedinknijhuis@xs4all.nl
dd
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Anja Geerts
Boekel Nederland
Info@innerkind.nl
Innerkind.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Marijke Goeman
Schellebelle Belgium
hetbelleveer@olvts.be
hetbelleveer.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info