REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@vco-oostnederland.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Marjolein Groot
Amsterdam Nederland
marjoleincgroot@gmail.com
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Eva Govaerts
Berchem (Antwerpen) Belgium
eva_govaerts@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Michèle Goeman
Balgoij Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Marijke Goeman
Schellebelle Belgium
hetbelleveer@olvts.be
hetbelleveer.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info