REGISTER


Na het volgen van een opleiding aan de Kinderyoga Academie word je opgenomen in het register en mag je het keurmerk op je website plaatsen. Geregistreerde kinderyogadocenten en kindercoaches conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten die aan de Kinderyoga Academie zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Sarah Gerits
Amsterdam Nederland
sarahgerits@gmail.com
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@vco-oostnederland.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Marjolein Groot
Amsterdam Nederland
marjoleincgroot@gmail.com
bijgeschoold tot:18/01/2022 meer info
 
Eva Govaerts
Berchem (Antwerpen) Belgium
eva_govaerts@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Michèle Goeman
Balgoij Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Anja Geerts
Boekel Nederland
Info@innerkind.nl
Innerkind.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Marijke Goeman
Schellebelle Belgium
hetbelleveer@olvts.be
hetbelleveer.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
info@yogamine.be
www.yogamine.be
bijgeschoold tot:22/11/2021 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info