Wanneer je je opleiding bij de Jip & Jan Academie goed hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en wordt je opgenomen in ons register. Geregistreerde docenten en coaches mogen het Jip & Jan keurmerk op hun website plaatsen. Zij conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Registratie waarborgt de kwaliteit en het keurmerk geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten en coaches die door Jip & Jan zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@vco-oostnederland.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Patricia Groot
Leusden Nederland
patriciadegroot333@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/10/2021 meer info
 
Eva Govaerts
Berchem (Antwerpen) Belgium
eva_govaerts@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Michèle Goeman
Balgoij Nederland
m.l.goeman@gmail.com
www.bewegenenontspannen.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
marianthy gripari
Amersfoort Nederland
marianthygripari@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/11/2021 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Marrit Grooten-Rouwé
Drachten Nederland
marrit.rouwe@gmail.com
www.klankpraktijksinnewille.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Jacqueline Gillet
Poortugaal Nederland
jyg@online.nl
bijgeschoold tot:10/12/2019 meer info
 
Ilse Grieten
Evergem Belgium
ilsegzc@gmail.com
Www.yourth.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Franciska Groen
Oude Wetering Nederland
info@ziziz.nu
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Angelica Gervedink
Hengelo Nederland
agervedinknijhuis@xs4all.nl
dd
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Anja Geerts
Boekel Nederland
Info@innerkind.nl
Innerkind.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Marijke Goeman
Schellebelle Belgium
hetbelleveer@olvts.be
hetbelleveer.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info