Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Barbara Geuther
Nuenen Nederland
646anders@planet.nl
www.thuisbegeleidinganders.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Jeannette Grootendorst
Oegstgeest Nederland
info@yogametjeannette.nl
www.yogametjeannette.nl
bijgeschoold tot:12/01/2020 meer info
 
Homeira Ghobadi
Amersfoort Nederland
homeira.ghobadi@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Katrien Goethals
Zevergem Belgium
Goethalskatrien@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Elly Gielink
Haaksbergen Nederland
e.gielink@mauritsvco.nl
bijgeschoold tot:13/10/2020 meer info
 
Els Geukens
Geel Belgium
geukensels@gmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Merel Gussekloo
Almere Nederland
vampluijmaekers@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Floor Gunzeln
Almere Nederland
christine.denijs@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Christine Gunst
Gent Belgium
Gunstchristine@gmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Marrit Grooten-Rouw
Drachten Nederland
marrit.rouwe@gmail.com
www.klankpraktijksinnewille.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Lenneke Gebruers
Prinsenbeek Nederland
info@veeryoga.nl
www.veeryoga.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Jacqueline Gillet
Poortugaal Nederland
jyg@online.nl
bijgeschoold tot:10/12/2019 meer info
 
Ilse Grieten
Evergem Belgium
ilsegzc@gmail.com
Www.yourth.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Vera Goeman
ninove Belgium
veragoeman@telenet.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Annemiek Gerbers
Amsterdam Nederland
Annemiekgerbers@me.com
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Franciska Groen
Oude Wetering Nederland
info@ziziz.nu
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Angelica Gervedink
Hengelo Nederland
agervedinknijhuis@xs4all.nl
dd
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Anja Geerts
Boekel Nederland
Info@innerkind.nl
Innerkind.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Katrien Goethals
De Pinte Belgium
info@yogamine.be
www.yogamine.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Joke Geit
Belgium
vangeitjoke@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Loredana Gervasio
Alkmaar Nederland
Loredanza75@gmail.com
bijgeschoold tot:10/07/2020 meer info