Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Gerjanne Hartlief
Assen Nederland
info@heppiehartlief.nl
www.heppiehartlief.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Louise Hansen
Baambrugge Nederland
L_Hansen1981@msn.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Britta Hoogland - de Kok
Hoorn Nederland
Britta.hoogland@gmail.com
bijgeschoold tot:11/10/2020 meer info
 
Manja Haze
Hengelo Nederland
manjahaze@home.nl
www.kdvmickey.nl en www.flowyogahengelo.nl
bijgeschoold tot:03/03/2020 meer info
 
Suzanne Hulsman
Alkmaar Nederland
suzwout@planet.nl
http://home.orange.nl/indewolken
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Aemke Heijnen
Almere Nederland
love@loveforyoga.nl
www.loveforyoga.nl
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Annemie Housen
Meeuwen-Gruitrode Belgium
annemie.housen@skynet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Wendie Hartsink
Bodegraven Nederland
info@kids-talkcoaching.nl
www.kids-talkcoaching.nl
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Lindsay Hanisch
gent Belgium
geluksterretje@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Rosanne Haringhuizen
Amsterdam Nederland
rosanneharinghuizen@hotmail.com
www.mindfulyogakids.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Elizabeth Halevi
Haarlem Nederland
libbyhalevi@gmail.com
www.theotherchapter.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Marianne Heeling
Dordrecht Nederland
m.heeling@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Katja Hoenjet
Velserbroek Nederland
katjahoenjet@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/10/2020 meer info
 
Paulien Hoogerwerf
Nederland
info@gras-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:27/08/2020 meer info
 
Claire Heldoorn
Amsterdam Nederland
claireheldoorn@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Annemarieke Heeren
Haarlem Nederland
Annemariekevanwel@xs4all.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Laura Hofland
Diemen Nederland
Laurahofland@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Anne Hopman
Amsterdam Nederland
Anne@burobroccoli.nl
Burobroccoli.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Annelies Hermans
Maasmechelen Belgium
liezie55@hotmail.com
www.liesinbalans.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Crescentia Heuvingh
Huizen Nederland
Info@balayoga.nl
www.balayoga.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Annemarie Huysmans
Nederland
annemarie.huysmans@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Joyce Heppe
Hoek van Holland Nederland
jheppe@lmc-vo.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Lonneke Hendrikse
Amsterdam Nederland
lonneke1973@live.com
bijgeschoold tot:21/10/2019 meer info
 
Emilie Houwen
Roeselare Belgium
info@edance.be
www.edance.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Lies Heirbaut
Borgerhout Belgium
lies.heirbaut@telenet.be
www.spelenderwijzer.be
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Gwen Hugens
Haasdonk Belgium
hugens.gwen@skynet.be
toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info
 
Mel Hendriks
Zaandam Nederland
e.hendriks@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Winanda Hermans
Lier Belgium
winandahermans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2018 meer info
 
Jacky Heesakkers
Vlissingen Nederland
Jahee68@gmail.com
http://www.blisskids.nl
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Mariska Hoffer
Nederland
mariska_de_wilde@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lucienne Hoogmoed
Nederland
luciennehoogmoed@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info