Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Louise Hansen
Baambrugge Nederland
L_Hansen1981@msn.com
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Ilse Hartmann
Nieuwerkerk aan den IJssel Nederland
yoga-met-Ilse@casema.nl
www.yogametilse.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Gerjanne Hartlief
Assen Nederland
info@heppiehartlief.nl
. www.heppiehartlief.nl
bijgeschoold tot:16/09/2018 meer info
 
Manja Haze
Hengelo Nederland
manjahaze@home.nl
www.kdvmickey.nl en www.flowyogahengelo.nl
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Terry Hommelberg
Houten Nederland
Terryhoogsteder@gmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
Suzanne Hulsman
Alkmaar Nederland
suzwout@planet.nl
http://home.orange.nl/indewolken
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Aemke Heijnen
Almere Nederland
love@loveforyoga.nl
www.loveforyoga.nl
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Annemie Housen
Meeuwen-Gruitrode Belgium
annemie.housen@skynet.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Lindsay Hanisch
gent Belgium
geluksterretje@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Rosanne Haringhuizen
Amsterdam Nederland
rosanneharinghuizen@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Astrid Hollands
Weteringbrug Nederland
astrid_hollands@hotmail.com
www.funtasticmovements.nl
bijgeschoold tot:18/10/2017 meer info
 
Nele Huys
St-Niklaas Belgium
nele_huys@violetpuur.be
www.violetpuur.be
bijgeschoold tot:29/11/2017 meer info
 
Debby Hooijveld
haarlem Nederland
info@talentathome.nl
www.talentathome.nl
bijgeschoold tot:20/03/2018 meer info
 
cindy helsen
westerlo Belgium
info@spiegeltjes.be
www.spiegeltjes.be
bijgeschoold tot:12/12/2017 meer info
 
Marente Helmer
Leiden Nederland
marentehelmer@gmail.com
bijgeschoold tot:16/10/2017 meer info
 
Annemieke Hulshof
Zevenaar Nederland
annemieke66@gmail.com
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Claire Heldoorn
Amsterdam Nederland
claireheldoorn@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Annemarieke Heeren
Haarlem Nederland
Annemariekevanwel@xs4all.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Laura Hofland
Diemen Nederland
Laurahofland@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Erik Hoogendijk
Goes Nederland
sako74@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Elke Hermans
Emblem Belgium
info@yoehee.be
www.yoehee.be
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Thelma Hendriks
Breda Nederland
tlmhendriks@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Maaike Hoessen
Wervik Belgium
maaike@bengelcoaching.be
www.bengelcoaching.be
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Marielle Hage
Rotterdam Nederland
dehoofdzaakcoaching@gmail.com
www.dehoofdzaakcoaching.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Annelies Hermans
Maasmechelen Belgium
liezie55@hotmail.com
www.liesinbalans.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Crescentia Heuvingh
Huizen Nederland
Info@balayoga.nl
www.balayoga.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Annemarie Huysmans
Nederland
annemarie.huysmans@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Anita Henriet
Almere Nederland
anita@indigo-kids.nl
www.indigo-kids.nl
bijgeschoold tot:02/10/2017 meer info
 
Gwen Hugens
Haasdonk Belgium
hugens.gwen@skynet.be
toverdruppels.be
bijgeschoold tot:05/11/2018 meer info
 
Petra Hoogland
Lelystad Nederland
Juffie27@hotmail.com
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Marieke Heersema
Emmen Nederland
info@puurbymarieke.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Ann Huyghe
oostende Belgium
ann.huyghe3@telenet.be
bijgeschoold tot:16/04/2018 meer info
 
Mel Hendriks
Zaandam Nederland
e.hendriks@zaanprimair.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Winanda Hermans
Lier Belgium
winandahermans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2018 meer info
 
Nicole Holvoet
dd Belgium
nicoleholvoet@telenet.be
dd
bijgeschoold tot:13/11/2017 meer info
 
Hanna Hellman
Nederland
hanna.hellman@gmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2018 meer info
 
Chantal Harwig
Nederland
chantal@eigenwens.nl
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info