Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Gerjanne Hartlief
Assen Nederland
info@heppiehartlief.nl
www.heppiehartlief.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Louise Hansen
Baambrugge Nederland
L_Hansen1981@msn.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Britta Hoogland - de Kok
Hoorn Nederland
Britta.hoogland@gmail.com
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Katja Hoenjet
Velserbroek Nederland
katjahoenjet@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Manja Haze
Hengelo Nederland
manjahaze@home.nl
www.kdvmickey.nl en www.flowyogahengelo.nl
bijgeschoold tot:03/03/2020 meer info
 
Suzanne Hulsman
Alkmaar Nederland
suzwout@planet.nl
http://home.orange.nl/indewolken
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Wendie Hartsink
Bodegraven Nederland
info@kids-talkcoaching.nl
www.kids-talkcoaching.nl
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Lindsay Hanisch
gent Belgium
geluksterretje@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Rosanne Haringhuizen
Amsterdam Nederland
rosanneharinghuizen@hotmail.com
www.mindfulyogakids.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Elizabeth Halevi
Haarlem Nederland
libbyhalevi@gmail.com
www.theotherchapter.com
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Annemie Housen
Meeuwen-Gruitrode Belgium
annemie.housen@skynet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Marianne Heeling
Dordrecht Nederland
m.heeling@dewaarden.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Claire Heldoorn
Amsterdam Nederland
claireheldoorn@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Anne Hopman
Amsterdam Nederland
Anne@burobroccoli.nl
Burobroccoli.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Natanja Hin
DEN HOORN TEXEL Nederland
natanjahin@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/03/2021 meer info
 
Annemarie Huysmans
Nederland
annemarie.huysmans@telenet.be
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Joyce Heppe
Hoek van Holland Nederland
jheppe@lmc-vo.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Lonneke Hendrikse
Amsterdam Nederland
lonneke1973@live.com
bijgeschoold tot:21/10/2019 meer info
 
Emilie Houwen
Roeselare Belgium
info@edance.be
www.edance.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Lies Heirbaut
Borgerhout Belgium
lies.heirbaut@telenet.be
www.spelenderwijzer.be
bijgeschoold tot:16/03/2020 meer info
 
Sabine Hamelink
Cruquius Nederland
Info@studiosab.nl
Www.studiosab.nl
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Gina Huffels-Kragten
HOUTEN Nederland
ginakragten@live.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Binke Hoeken
Itterbeek Belgium
binkehoeken@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/02/2021 meer info
 
marije hulscher
Leeuwarden Nederland
marijehulscher@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Jacky Heesakkers
Vlissingen Nederland
Jahee68@gmail.com
http://www.blisskids.nl
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Eveline Hammer
Nederland
evelinehmr82@gmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Sarah Hellemans
Sint Kruis (Brugge/BelgiŽ) Belgium
sarah@dantee.be
www.dantee.be
bijgeschoold tot:17/03/2021 meer info
 
Mariska Hoffer
Nederland
mariska_de_wilde@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lucienne Hoogmoed
Nederland
luciennehoogmoed@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lisanne Huisman
Nederland
Huismanlisanne@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info