Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nicole Joosten
Helden Nederland
nicole@studioveerkracht.nl
nicole@studioveerkracht.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tamara Janmaat
Amsterdam Nederland
tamara@youyin.nl
www.youyin.nl
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
info@happinesskinderyoga.be
www.happinesskinderyoga.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Hilde Jegers
Mortsel Belgium
jegershilde@gmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Marian Joustra
Arnhem Nederland
Marianjoustra2@gmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindy Janssen
Venray Nederland
lindygiesberts@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Joyce Jacobs
Knokke heist Belgium
joycejacobsdb@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Amanda Jonathans
Nederland
AEJONATHANS@GMAIL.COM
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Frea Japenga
Rutten Nederland
fkjapenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Yolande Janssen
Houten Nederland
info@festinalenteyoga.nl
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Tania Joris
Antwerpen Belgium
Tania_joris@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info