Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jeannine Jakobsen
Vlissingen Nederland
jcjakobsen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Jolanda Jong
Zwaagdijk-West Nederland
Jolandagruter@gmail.com
kindercoachpaleis.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Nicole Joosten
Helden Nederland
Contact@nicolejoosten.nl
www.nicolejoosten.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Leonie Jonkman - van der Linde
Zaandam Nederland
leoniejonkman@gmail.com
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Yolande Janssen-Strooband
Houten Nederland
Info@festinalenteyoga.nl
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:30/06/2017 meer info
 
Wilma Jeremiasse
Zwolle Nederland
wilmajeremiasse@hotmail.com
www.youniqidz.nl
bijgeschoold tot:22/04/2018 meer info
 
Evelien Jegers
Paal Belgium
evelien_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Lisenka Jansen
Naarden Nederland
tyl.today@gmail.com
www.tyl.today
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Lieselotte Jegers
Beringen Belgium
lieselotte_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Judith Jagers
Zeist Nederland
judithcjagers@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/02/2019 meer info
 
Nicole Jonker
Weesp Nederland
Nicolejonker1@gmail.com
www.kinderopvanhkidswereld.nl
bijgeschoold tot:13/09/2017 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Bea Jongbloed
Groningen Nederland
bea_jongbloed@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Bieke Jacobs
brecht Belgium
bikebea@hotmail.com
http://bikebea.wixsite.com/bija
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Juliette Jong
Maasland Nederland
j.jong@primoschiedam.nl
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Marjon Janmaat
Nederland
marjonjanmaat@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Yolande Janssen-Strooband
Houten Nederland
ystrooband@hotmail.com
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Ellen Jansen
Nederland
droedel55@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Sylvia Jacobs
Nederland
sylviajacobs@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Tjarda Jansen
Nederland
tjardajansen@gmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Ilonka Jonas
Nederland
ilonkajonas@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info