Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jolanda Jong
Zwaagdijk-West Nederland
Jolandagruter@gmail.com
kindercoachpaleis.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Nicole Joosten
Helden Nederland
nicole@studioveerkracht.nl
nicole@studioveerkracht.nl
bijgeschoold tot:09/04/2020 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tamara Janmaat
Amsterdam Nederland
tamara@youyin.nl
www.youyin.nl
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Evelien Jegers
Paal Belgium
evelien_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Lisenka Jansen
Naarden Nederland
tyl.today@gmail.com
www.tyl.today
bijgeschoold tot:31/01/2020 meer info
 
Bieke Jacobs
brecht Belgium
bikebea@hotmail.com
http://bikebea.wixsite.com/bija
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Lieselotte Jegers
Beringen Belgium
lieselotte_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Judith Jagers
Zeist Nederland
judithcjagers@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/02/2019 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Bea Jongbloed
Groningen Nederland
bea_jongbloed@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Hilde Jegers
Mortsel Belgium
jegershilde@gmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Marian Joustra
Arnhem Nederland
Marianjoustra2@gmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Yolande Janssen-Strooband
Houten Nederland
ystrooband@hotmail.com
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:02/10/2018 meer info
 
Frea Japenga
Rutten Nederland
fkjapenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ellen Jansen
Nederland
droedel55@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Sylvia Jacobs
Nederland
sylviajacobs@live.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Tjarda Jansen
Nederland
tjardajansen@gmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Ilonka Jonas
Nederland
ilonkajonas@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Marloes Jansen
Nederland
marloesjansen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info