Wanneer je je opleiding bij de Jip & Jan Academie goed hebt doorlopen, ontvang je een certificaat en wordt je opgenomen in ons register. Geregistreerde docenten en coaches mogen het Jip & Jan keurmerk op hun website plaatsen. Zij conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling. Registratie waarborgt de kwaliteit en het keurmerk geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid aan docenten en coaches die door Jip & Jan zijn opgeleid.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nicole Joosten
Helden Nederland
nicole@studioveerkracht.nl
nicole@studioveerkracht.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tamara Janmaat
Amsterdam Nederland
tamara@youyin.nl
www.youyin.nl
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
info@happinesskinderyoga.be
www.happinesskinderyoga.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Marian Joustra
Arnhem Nederland
Marianjoustra2@gmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindy Janssen
Venray Nederland
lindygiesberts@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Joyce Jacobs
Knokke heist Belgium
joycejacobsdb@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Amanda Jonathans
Nederland
AEJONATHANS@GMAIL.COM
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Frea Japenga
Rutten Nederland
fkjapenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Yolande Janssen
Houten Nederland
info@festinalenteyoga.nl
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Tania Joris
Antwerpen Belgium
Tania_joris@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Viola Janssen
Nederland
violadewildt@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/09/2021 meer info
 
jordi jordivanopzeeland@gmail.com
Nederland
jordivanopzeeland@gmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info