Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nicole Joosten
Helden Nederland
nicole@studioveerkracht.nl
nicole@studioveerkracht.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tamara Janmaat
Amsterdam Nederland
tamara@youyin.nl
www.youyin.nl
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Evelien Jegers
Paal Belgium
evelien_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Bieke Jacobs
brecht Belgium
bikebea@hotmail.com
http://bikebea.wixsite.com/bija
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Lieselotte Jegers
Beringen Belgium
lieselotte_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Bea Jongbloed
Groningen Nederland
bea_jongbloed@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Hilde Jegers
Mortsel Belgium
jegershilde@gmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
info@happinesskinderyoga.be
www.happinesskinderyoga.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Marian Joustra
Arnhem Nederland
Marianjoustra2@gmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindy Janssen
Venray Nederland
lindygiesberts@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Joyce Jacobs
Knokke heist Belgium
joycejacobsdb@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Amanda Jonathans
Nederland
AEJONATHANS@GMAIL.COM
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Frea Japenga
Rutten Nederland
fkjapenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Yolande Janssen
Houten Nederland
info@festinalenteyoga.nl
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Tania Joris
Antwerpen Belgium
Tania_joris@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Tjarda Jansen
Nederland
tjardajansen@gmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Ilonka Jonas
Nederland
ilonkajonas@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info