Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Nicole Joosten
Helden Nederland
nicole@studioveerkracht.nl
nicole@studioveerkracht.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Leonie Jongerius
Heemskerk Nederland
ljongerius@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tamara Janmaat
Amsterdam Nederland
tamara@youyin.nl
www.youyin.nl
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Evelien Jegers
Paal Belgium
evelien_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Bieke Jacobs
brecht Belgium
bikebea@hotmail.com
http://bikebea.wixsite.com/bija
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Lieselotte Jegers
Beringen Belgium
lieselotte_jegers@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Hilde Jegers
Mortsel Belgium
jegershilde@gmail.com
bijgeschoold tot:15/10/2019 meer info
 
Miet Joris
Sint-Truiden Belgium
info@happinesskinderyoga.be
www.happinesskinderyoga.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Marian Joustra
Arnhem Nederland
Marianjoustra2@gmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lindy Janssen
Venray Nederland
lindygiesberts@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Joyce Jacobs
Knokke heist Belgium
joycejacobsdb@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Amanda Jonathans
Nederland
AEJONATHANS@GMAIL.COM
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Frea Japenga
Rutten Nederland
fkjapenga@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Yolande Janssen
Houten Nederland
info@festinalenteyoga.nl
www.festinalenteyoga.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Tania Joris
Antwerpen Belgium
Tania_joris@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Tjarda Jansen
Nederland
tjardajansen@gmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Ilonka Jonas
Nederland
ilonkajonas@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info