REGISTER


Geregistreerde kinderyogateachers en kindercoaches voldoen aan de kwaliteitseisen en conformeren zich aan de beroepscode. Daarnaast werken ze aan hun persoonlijke en professionele groei en ontwikkeling door zich te houden aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht. Op deze manier blijf je je inhoudelijk ontwikkelen binnen je vakgebied en blijf je geregistreed in het register. Het keurmerk waarborgt de kwaliteit en geeft een professionele uitstraling en herkenbaarheid.

 

Geregistreerde coaches en docenten:

  • Zijn in het bezit van ons certificaat
  • Staan vermeld in het register.
  • Voeren het keurmerk op hun website
  • conformeren zich aan de beroepscode
  • houden zich aan de tweejaarlijkse nascholingsplicht
 

op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACHING
OUDER- EN KINDYOGA
THERAPEUTISCHE KINDERYOGA
TIENERYOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
ilse karsdorp
Alblasserdam Nederland
ilse.karsdorp@ziggo.nl
www.ikki-yoga.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Gidian Kessels
Venlo Nederland
gidian.kessels@gmail.com
Studioslingeraap.nl
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Aafke Koorneef
Lelystad Nederland
a.koorneef@eduvier.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
ilona kruijt
Zaandam Nederland
ilona_kruijt@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/10/2021 meer info
 
Alice Krause-Yasar
Glimmen Nederland
krausealice77@gmail.com
www.happygifted.nl
bijgeschoold tot:15/03/2022 meer info
 
Bregje Kerman-Nahon
Breda Nederland
bp.kerman@gmail.com
nog niet van toepassing
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Lonneke Koks
BEVERWIJK Nederland
lonnekekoks@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Amita Kapur
Rijswijk Nederland
Nursekapur@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
brigitte Kurris
BOECHOUT Belgium
brigittekurris@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Lieselot Keyngnaert
Oostduinkerke Belgium
lieselot.keyngnaert@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Hester Kerkvliet
Alkmaar Nederland
info@hesterkerkvliet.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
aldi kling
Prinsenbeek Nederland
aldi-kling@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2021 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
bkelly@ziggo.nl
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Pascalle Kester
ROTTERDAM Nederland
panighi@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2021 meer info
 
Simone Kastelein
Alphen aan den Rijn Nederland
simone_astrid@hotmail.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Ilona Kruijt
Zaandam Nederland
ilona@kinderyogadans.nl
www.kinderyogadans.nl
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Simone Kastelein
Alphen aan den Rijn Nederland
BijSimoon@outlook.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.nl
bijgeschoold tot:16/02/2022 meer info
 
Angela Könst
Amstelveen Nederland
kindful.nl@gmail.com
www.kindful.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Claudia Koekenbier-Schenkers
Weesp Nederland
claudia@yogikidz.nl
bijgeschoold tot:01/02/2022 meer info
 
Sylvia Kempkes
VLISSINGEN Nederland
sylviakempkes@online.nl
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Sanne Kusters
Zwolle Nederland
sannekusters@icloud.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Fanny Kok
H.I.Ambacht Nederland
f.kok@quercustalent.nl
www.quercustalent.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
Pascale Krombeen
Kruiningen Nederland
Pashuib@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:16/09/2020 meer info
 
Eva Kooij
Lelystad Nederland
eva.kooij@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Myrna Kollau
Beek Ubbergen Nederland
myrnakollau@hotmail.com
www.kinderfysiotherapiebeek.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Simone Kastelein-de Kuijper
Alphen aan den Rijn Nederland
bijsimoon@outlook.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.com
bijgeschoold tot:08/09/2021 meer info
 
Yvonne Kompier
Lelystad Nederland
yvonnedepeuterjuf@gmail.com
bijgeschoold tot:28/02/2022 meer info
 
Anna Klinkspoor
Utrecht Nederland
annaklinkspoor@gmail.com
bijgeschoold tot:18/01/2022 meer info
 
Sonja Kip
Amsterdam Nederland
mevrouwkip@gmail.com
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Jessica Knoot
den bosch Nederland
j.knoot@claraklooster.nl
jessicaknoot.nl
bijgeschoold tot:28/09/2021 meer info
 
Karlijn Koopmann
Amersfoort Nederland
info@mumsandmore.nl
www.mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Christel Koop
Delft Nederland
c.koop@freinetschooldelft.nl
www.freinetschooldelft.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Monique Keijzers
Goirle Nederland
m_najhendrikx@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Ina Kluvers
Nederland
ikluvers@home.nl
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Nathalie Kuijt
ROTTERDAM Nederland
nathaliekuijt@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Marianne Korlaar
Bunschoten Nederland
korlaarm@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Evy Kempenaers
Antwerpen Belgium
evy.kempenaers@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Marlies Kuystermans
Nederland
marlieskuys@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2021 meer info
 
Sanne Kievits - de Wit
Woerden Nederland
johananennas@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/03/2022 meer info
 
Cornelia Kooistra
Nederland
Prullie1973@gmail.com
bijgeschoold tot:29/05/2022 meer info
 
Gina Kemper
Nederland
Ginakemper@quicknet.nl
bijgeschoold tot:29/05/2022 meer info
 
Kimberley Kerkhof
Nederland
ikbenkimmie@live.nl
bijgeschoold tot:29/05/2022 meer info