Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marielle Kruit
oegstgeest Nederland
mekruit@gmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2020 meer info
 
Ilse Keizer
Nijeberkoop Nederland
ilsekeizer@gmail.com
ilsekeizer@gmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Kamiel Koops
Amsterdam Nederland
kamielie@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Alieke Keizer-Schaap
Landsmeer Nederland
alieke1@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Chantal Krols
Retie Belgium
chantal.krols@telenet.be
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
debby kuiper
Leidschendam Nederland
debbykuiper76@hotmail.com
gratis mini kinderen pakkey
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Danee Klever
Maastricht Nederland
Danee_dansen@hotmail.com
www.daneeklever.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Natasja Koolen
Zeist Nederland
sennawaarheid@gmail.com
senakinderyogacoaching.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Natascha Kraaijenvanger
Haren Nederland
nkraayenvanger@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Lindsey Knockaert
De Haan Belgium
lindsey.knockaert@gmail.com
www.praktijk-deindigodroom.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
fam.westdorp@upcmail.nl
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Nanda Klein
Leeuwarden Nederland
nandaklein@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
brigitte Kurris
BOECHOUT Belgium
brigittekurris@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
ilona kruijt
zaandam Nederland
ilona_kruijt@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Sandra Konst
Goes Nederland
sako74@zeelandnet.nl
www.sandrakonstkindercoach.nl
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Kim Kortlever
Nederland
kimkortlever@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Pascale Krombeen
Kruiningen Nederland
Pkrombeen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
bkelly@ziggo.nl
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Sylvia Kooijman
Almere Nederland
info@uniekkinderyoga.nl
www.uniekkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Chasity Koelman
Almere Nederland
C.koelman@hotmail.com
www.lichtstralen.nu
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
aldi kling
Breda Nederland
aldi-kling@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Siska Kanninga
Gasselte Nederland
Siskanninga@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Karlijn Koopmann
Soesterberg Nederland
Mumsandmore@hotmail.com
www.mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Lieke Kuijte
Lochristi Nederland
Lieke.kuijte@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Eva Kooij
Lelystad Nederland
eva.menari@gmail.com
www.evamenari.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
marja koops
Workum Nederland
marjakoops59@gmail.com
yoga-4-Kids. nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
silvia kratochvilova
bornem Belgium
zzzkinderyoga@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Alexia Kroes
Zwolle Nederland
info@alexiacoaching.nl
nog mee bezig
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Berdine Kroezen
Berghem Nederland
berdinekr@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Roos Kappelhof
Schalkhaar Nederland
Roos_hsa@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
jose kole
hengelo Nederland
j.kole@st-janschool.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Frida Krijger
Amsterdam Nederland
frida-krijger@live.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Karin Kleijssen
Oldenzaal Nederland
blackbike1@versatel.nl
bijgeschoold tot:16/09/2019 meer info
 
Anja Kramer
urk Nederland
anjakramerras@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Francien Klapwijk
Nederland
francienklapwijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Els Koopmans
Reduzum Nederland
degrootenko@hetnet.nl
depraatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Sietske Kloosterman
Bovenkarspel Nederland
Sietske99@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Gearte Kingma
Nederland
familiekingma@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Anita Kamp
Amsterdam Nederland
info@pranapower.nl
www.pranapower.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
micha kramer
Amsterdam Nederland
techmies@gmail.com
www.techmies.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Marit Kuiper-Belt
Almere Nederland
maritkuiper75@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Sofie Kunstt
Nederland
sofiekunstt@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Pieter Koppies
Bergen Nederland
P.Koppies@heliomare.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jessica Knoot
Den Bosch Nederland
j.knoot@claraklooster.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Cristel Koendering
Nederland
atthetop@casema.nl
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Nika Kooijman
Almere Nederland
maaykos78@gmail.com
bijgeschoold tot:06/06/2020 meer info