Na het volgen van een Jip & Jan opleiding word je opgenomen in het register. Het register registreert gecertificeerde Jip & Jan docenten en coaches die voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het Jip & Jan keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van (kinder)yogadocenten en (kinder)coaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marielle Kruit
oegstgeest Nederland
mekruit@gmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Vanessa Koerts
Wassenaar Nederland
info@vansi.eu
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Chantal Krols
Retie Belgium
chantal.krols@telenet.be
bijgeschoold tot:09/10/2018 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Coby Kuipers
Katwijk Nederland
cootje60@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Natascha Kraaijenvanger
Haren Nederland
nkraayenvanger@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
ilse karsdorp
Alblasserdam Nederland
ilse.karsdorp@ziggo.nl
www.ikki-yoga.nl
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Lindsey Knockaert
De Haan Belgium
lindsey.knockaert@gmail.com
www.praktijk-deindigodroom.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
fam.westdorp@upcmail.nl
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Mairis Kingma
Zwolle Nederland
info@king-iris.nl
www.king-iris.nl
bijgeschoold tot:06/03/2018 meer info
 
Nanda Klein
Leeuwarden Nederland
nandaklein@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Natasja Koolen
Zeist Nederland
sennawaarheid@gmail.com
senakinderyogacoaching.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Inge Krijgsman
Geldermalsen Nederland
inge.krijgsman@icloud.com
www.studio-flo.nl
bijgeschoold tot:23/06/2018 meer info
 
Sylvia Kempkes
Vlissingen Nederland
sylviakempkes@hetspringtij.nl
bijgeschoold tot:03/04/2018 meer info
 
Hester Kerkvliet
Alkmaar Nederland
info@hesterkerkvliet.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Sandra Konst
Goes Nederland
sako74@zeelandnet.nl
www.sandrakonstkindercoach.nl
bijgeschoold tot:19/03/2018 meer info
 
Pascale Krombeen
Kruiningen Nederland
Pkrombeen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
Judith Kapelle
Ulft Nederland
arnojudith@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:06/12/2017 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
bkelly@ziggo.nl
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Astrid Kempink
Aalten Nederland
info@yogaenzoaalten.nl
www.yogaenzoaalten.nl
bijgeschoold tot:04/06/2018 meer info
 
Sylvia Kooijman
Almere Nederland
info@uniekkinderyoga.nl
www.uniekkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Chasity Koelman
Almere Nederland
C.koelman@hotmail.com
www.lichtstralen.nu
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Tamara Koopal
Groningen Nederland
Tamarakoopal@gmail.com
bijgeschoold tot:12/06/2018 meer info
 
Irene Koch
Wouw Nederland
reenkoch19@gmail.com
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Siska Kanninga
Gasselte Nederland
Siskanninga@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Karlijn Koopmann
Soesterberg Nederland
Mumsandmore@hotmail.com
www.mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Lieke Kuijte
Lochristi Nederland
Lieke.kuijte@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
aldi kling
Breda Nederland
aldi-kling@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Eva Kooij
Lelystad Nederland
eva.menari@gmail.com
www.evamenari.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
marja koops
Workum Nederland
marjakoops59@gmail.com
yoga-4-Kids. nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
silvia kratochvilova
bornem Belgium
zzzkinderyoga@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Mariska Kers
Alphen aan den Rijn Nederland
mariska.kers@ziggo.nl
www.spinsels-weerbaarheid.nl
bijgeschoold tot:04/09/2017 meer info
 
Barbara Kaalen
Soesterberg Nederland
Info@allyoga.nl
Www.allyoga.nl
bijgeschoold tot:27/11/2017 meer info
 
Berdine Kroezen
Berghem Nederland
berdinekr@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Roos Kappelhof
Schalkhaar Nederland
Roos_hsa@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
jose kole
hengelo Nederland
j.kole@st-janschool.nl
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Frida Krijger
Amsterdam Nederland
frida-krijger@live.nl
bijgeschoold tot:04/02/2019 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Marleen Kalksma
Nederland
Marleenkalksma@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Marit Kuiper-Belt
Almere Nederland
maritkuiper75@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Anita Kamp de Vos
Amsterdam Nederland
www.pranapower.nl
bijgeschoold tot:04/11/2017 meer info
 
Ilse Koekkoek
Eemnes Nederland
Ilse@ikbijdehand.nl
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Marjolein Kats
Nederland
kats.marjolein@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Sofie Kunstt
Nederland
sofiekunstt@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Pieter Koppies
Bergen Nederland
P.Koppies@heliomare.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Jessica Knoot
Den Bosch Nederland
j.knoot@claraklooster.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info