Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Marielle Kruit
oegstgeest Nederland
mekruit@gmail.com
bijgeschoold tot:24/03/2020 meer info
 
Ilse Keizer
Nijeberkoop Nederland
ilsekeizer@gmail.com
ilsekeizer@gmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Kamiel Koops
Amsterdam Nederland
kamielie@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Alieke Keizer-Schaap
Landsmeer Nederland
alieke1@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
debby kuiper
Leidschendam Nederland
debbykuiper76@hotmail.com
gratis mini kinderen pakkey
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
ilse karsdorp
Alblasserdam Nederland
ilse.karsdorp@ziggo.nl
www.ikki-yoga.nl
bijgeschoold tot:03/11/2020 meer info
 
Gidian Kessels
Venlo Nederland
gidian.kessels@gmail.com
Studioslingeraap.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Aafke Koorneef
Lelystad Nederland
a.koorneef@eduvier.nl
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Bregje Kerman-Nahon
Breda Nederland
bp.kerman@gmail.com
nog niet van toepassing
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Lonneke Koks
BEVERWIJK Nederland
lonnekekoks@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Amita Kapur
Rijswijk Nederland
Nursekapur@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
ilona kruijt
Zaandam Nederland
ilona_kruijt@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
brigitte Kurris
BOECHOUT Belgium
brigittekurris@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Lieselot Keyngnaert
Oostduinkerke Belgium
lieselot.keyngnaert@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Hester Kerkvliet
Alkmaar Nederland
info@hesterkerkvliet.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
Sandra Konst
Goes Nederland
sako74@zeelandnet.nl
www.sandrakonstkindercoach.nl
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
aldi kling
Prinsenbeek Nederland
aldi-kling@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Bernice Kelly
Rotterdam Nederland
bkelly@ziggo.nl
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Simone Kastelein
Alphen aan den Rijn Nederland
simone_astrid@hotmail.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Angela Könst
Amstelveen Nederland
kindful.nl@gmail.com
www.kindful.nl
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Kim Kortlever
Nederland
kimkortlever@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Sylvia Kempkes
VLISSINGEN Nederland
sylviakempkes@online.nl
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Alexia Kroes
Zwolle Nederland
info@alexiacoaching.nl
nog mee bezig
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Sanne Kusters
Zwolle Nederland
sannekusters@icloud.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Alice Krause
Glimmen Nederland
aliceschipper@live.nl
www.happygifted.nl
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
Fanny Kok
H.I.Ambacht Nederland
f.kok@quercustalent.nl
www.quercustalent.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
Anja Kramer
urk Nederland
anjakramerras@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Francien Klapwijk
Nederland
francienklapwijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Els Koopmans
Reduzum Nederland
degrootenko@hetnet.nl
depraatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Sietske Kloosterman
Bovenkarspel Nederland
Sietske99@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Pascale Krombeen
Kruiningen Nederland
Pashuib@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:16/09/2020 meer info
 
Eva Kooij
Lelystad Nederland
eva.kooij@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Myrna Kollau
Beek Ubbergen Nederland
myrnakollau@hotmail.com
www.kinderfysiotherapiebeek.nl
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Simone Kastelein-de Kuijper
Alphen aan den Rijn Nederland
bijsimoon@outlook.com
www.bijsimoonkindergeluksstudio.com
bijgeschoold tot:08/09/2021 meer info
 
Anita Kamp
Amsterdam Nederland
info@pranapower.nl
www.pranapower.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
micha kramer
Amsterdam Nederland
techmies@gmail.com
www.techmies.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Karlijn Koopmann
Amersfoort Nederland
info@mumsandmore.nl
www.mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Christel Koop
Delft Nederland
c.koop@freinetschooldelft.nl
www.freinetschooldelft.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Monique Keijzers
Goirle Nederland
m_najhendrikx@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Cristel Koendering
Nederland
atthetop@casema.nl
bijgeschoold tot:12/01/2020 meer info
 
Judith Koe
Amsterdam Nederland
judithdk@gmail.com
bijgeschoold tot:20/02/2020 meer info
 
Ina Kluvers
Nederland
ikluvers@home.nl
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Nathalie Kuijt
ROTTERDAM Nederland
nathaliekuijt@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Marianne Korlaar
Bunschoten Nederland
korlaarm@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Evy Kempenaers
Antwerpen Belgium
evy.kempenaers@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info