Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Monique Lijftogt
De meern Nederland
monique@studiorafiki.nl
studiorafiki.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Larissa Landman
Zwolle Nederland
Larissa_2808@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
selina leferink
Hengelo Nederland
sleferink21@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Jotte Leunissen
Amersfoort Nederland
jotteleunissen@gmail.com
info@bewegendleren-pmt.nl
bijgeschoold tot:24/03/2021 meer info
 
Denise Loves
Appingedam Nederland
denise_loves@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Lisette Lensselink
Purmerend Nederland
Lisette.lensselink@gmail.com
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
An Lamberechts
Deurne Belgium
an.lamberechts@telenet.be
/
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Svetlana Litvinova
Elshout Nederland
Svlitvinova@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Dorothe Lierop
Heeze Nederland
dvanlierop@outlook.com
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Marion Laarse, van der
Almere Nederland
mvanderlaarse@gmail.com
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Vanessa leibbrand
Assendelft Nederland
vanessa_van_santen@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info
 
Saskia Looijen-snoek
Kesteren Nederland
saskia@de-loftrompet.nl
Www.de-loftrompet.nl
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
helga lobosco de jonge
almere Nederland
helga@vrijewind.nl
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Laura Lieman
Hoorn Nederland
lauralieman@gmail.com
lauralieman@gmail.com
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
mariette Linden
Uithoorn Nederland
fam.mvanderlinden@gmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Christa Lodewijks
Limmen Nederland
christa.lodewijks@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Renate Leeuwerke
Sappemeer Nederland
info@ikbeneenregenboog.nl
www.ikbeneenregenboog.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Himiko Luiken
Amsterdam Nederland
Himiko.luiken@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
L Lourens
Nederland
droomkracht@xs4all.nl
bijgeschoold tot:20/06/2020 meer info
 
Laura Leysen
Nederland
laura_leysen@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Lesley Labarque
Nederland
lesley.labarque@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Esther Lek
Nederland
loez.5776@gmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info
 
Tessa Lenaerts
Nederland
lenaertstessa@gmail.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info