Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
https://praktijkdespiegel.weebly.com
bijgeschoold tot:21/12/2020 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Pauline Middendorp
Hoek van Holland Nederland
Plien.pm@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Meijer
8265 TD Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
www.hetvlinderhuisjouwweb.nl
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Griet Muyshondt
Sint martens bodegem Belgium
gmuyshondt@yahoo.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Tania Mulder
Oostende Belgium
info@waawsport.be
www.waawsport.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Ine Muylle
Meulebeke Belgium
inekemuylle@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet.marivoet@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Sofie Mees
Grimbergen Belgium
sofiemees@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
margit Meuwissen
Laren Nederland
info@kinderpraktijklaren.nl
www.kinderpraktijklaren.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Caty Moerman
Blankenberge Belgium
Caty.moerman@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Han Mannaert
Grez-Doiceau Belgium
hanmannaert@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Ann Musing
Antwerpen Belgium
anmusing@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Erica Meuwese
Nederland
erica@movealong.nl
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
kristien marent
woesten Belgium
marentkris@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Wendy Montellano
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
wendymontellano@me.com
www.loveyoga.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Heidi Moels
Gent Belgium
moelsheidi@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Martje Mollema
Rijswijk Nederland
martje.mollema@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Danielle Meiring Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Wilma Mateboer
Amstelveen Nederland
wilma.mateboer@mateboer.org
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
jeanne meuwissen
amsterdam Nederland
meuwissen747@aol.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
lotte Maas
Oud-Turnhout Belgium
lotjemaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet@lilayoga.be
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Baukje Mulder
Nederland
baukje.thus@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Ann Müsing
Antwerpen Belgium
Ann.Muesing@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Sunita Matabadal
Amsterdam Nederland
smatabadal@shrilaksmi.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels@basisschoolimmaculata.be
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Pascal Meerveld
'S-GRAVENHAGE Nederland
pascal.meerveld@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Marleen Monsees
Bergen NH Nederland
marleenmonsees@outlook.com
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Inge Marivoet
Terhagen Belgium
ingemarivoet@yahoo.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Minou Maartens
Hoofddorp Nederland
minoumaartens@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/04/2021 meer info
 
Quisqueya Monteiro - Garcia
Nederland
info@qlinkbemiddeling.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Najat Marghich
Nederland
from8until4@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Rosanne Mostert
Amsterdam Nederland
mostert.rosanne@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info