Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
Venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
https://praktijkdespiegel.weebly.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Pauline Middendorp
Hoek van Holland Nederland
Plien.pm@gmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Meijer
KAMPEN Nederland
petraenwillem@online.nl
Www.hetvlinderhuisjouwweb.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Griet Muyshondt
Sint martens bodegem Belgium
gmuyshondt@yahoo.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Tania Mulder
Oostende Belgium
info@waawsport.be
www.waawsport.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Dieter Missiaen
Assebroek Belgium
compagniekrak@gmail.com
http://www.compagniekrak.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Margje Mendel
Oranjewoud Nederland
margjemendel@live.nl
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Ine Muylle
Meulebeke Belgium
inekemuylle@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Rosanne Mostert
Amsterdam Nederland
mostert.rosanne@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Sandra Metten
bovenkarspel Nederland
sandrametten@hotmail.nl
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Katri Mets
Brasschaat Belgium
Katrimets55@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet.marivoet@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Sofie Mees
Grimbergen Belgium
sofiemees@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/08/2020 meer info
 
margit Meuwissen
Laren Nederland
info@kinderpraktijklaren.nl
www.kinderpraktijklaren.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Caty Moerman
Blankenberge Belgium
Caty.moerman@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Han Mannaert
Grez-Doiceau Belgium
hanmannaert@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Erica Meuwese
Nederland
erica@movealong.nl
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Ann Musing
Antwerpen Belgium
anmusing@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
kristien marent
woesten Belgium
marentkris@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Wendy Montellano
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
wendymontellano@me.com
www.loveyoga.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Heidi Moels
Gent Belgium
moelsheidi@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Martje Mollema
Rijswijk Nederland
martje.mollema@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Danielle Meiring Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Wilma Mateboer
Amstelveen Nederland
wilma.mateboer@mateboer.org
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Hannie Mollie
Ingelmunster Belgium
h.mollie@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels2@telenet.be
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
jeanne meuwissen
amsterdam Nederland
meuwissen747@aol.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
lotte Maas
Oud-Turnhout Belgium
lotjemaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet@lilayoga.be
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Baukje Mulder
Nederland
baukje.thus@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Ann Müsing
Antwerpen Belgium
Ann.Muesing@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Sunita Matabadal
Amsterdam Nederland
smatabadal@shrilaksmi.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels@basisschoolimmaculata.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Marleen Monsees
Bergen NH Nederland
marleenmonsees@outlook.com
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Inge Marivoet
Terhagen Belgium
ingemarivoet@yahoo.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Quisqueya Monteiro - Garcia
Nederland
info@qlinkbemiddeling.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Najat Marghich
Nederland
from8until4@gmail.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info