Na het behalen van een Jip & Jan certificaat word je opgenomen in het register. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyoga docenten en kindercoaches. Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Mireille Meissen
venhuizen Nederland
mireillemeissen@live.nl
http://praktijkdespiegel.weebly.com/
bijgeschoold tot:16/01/2018 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Petra Meijer
Kampen Nederland
petraenwillem@online.nl
: www.hetvlinderhuis.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:10/12/2019 meer info
 
Liz Metselaar
Heerenveen Nederland
info@jufliz.nl
www.jufliz.nl
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Griet Monkerhey
Poperinge Belgium
Grietjemonkerhey@gmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2018 meer info
 
Marije Miltenburg
Amersfoor Nederland
marije@marijemiltenburg.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Nathalie Meuleman
Oostkamp Belgium
yogadedromenvanger@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Dieter Missiaen
Assebroek Belgium
compagniekrak@gmail.com
http://www.compagniekrak.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Margje Mendel
Oranjewoud Nederland
margjemendel@live.nl
bijgeschoold tot:25/02/2019 meer info
 
Sandra Metten
bovenkarspel Nederland
sandrametten@hotmail.nl
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Katri Mets
Brasschaat Belgium
Katrimets55@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet.marivoet@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Sofie Mees
Grimbergen Belgium
sofiemees@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
margit Meuwissen
Laren Nederland
info@kinderpraktijklaren.nl
www.kinderpraktijklaren.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Caty Moerman
Blankenberge Belgium
Caty.moerman@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Han Mannaert
Grez-Doiceau Belgium
hanmannaert@gmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Katrien Metsu
Kortrijk Belgium
katrien_metsu@hotmail.com
www.praktijkinmotion.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
kristien marent
woesten Belgium
marentkris@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Wendy Montellano
Sint-Jans-Molenbeek Belgium
wendymontellano@me.com
www.loveyoga.be
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Heidi Moels
Gent Belgium
moelsheidi@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Marleen Monsees
Bergen NH Nederland
marleenmonsees@outlook.com
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Isis Mulleman
Sint Amandsberg Belgium
isis.mulleman@gmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2018 meer info
 
Mendy Moorman
Arnhem Nederland
mendymoorman@gmail.com
www.littlethingsonline.nl
bijgeschoold tot:05/06/2018 meer info
 
Shara Maaskant
Den Horn Nederland
s.d.d.maaskant@gmail.com
Nvt
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Moira Mirck
Amsterdam Nederland
mois_roer@yahoo.com
bijgeschoold tot:31/08/2019 meer info
 
Martje Mollema
Rijswijk Nederland
martje.mollema@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
lieve magnus
Gembes Belgium
lieve.magnus@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/01/2018 meer info
 
Kathy Metdenancxt
Brugge Belgium
Kmetdenancxt@gmail.com
bijgeschoold tot:17/04/2018 meer info
 
Marieke Mulder
Zaandam Nederland
marieke.mulder@agora.nu
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Hannie Mollie
Ingelmunster Belgium
h.mollie@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Els Michiels
Brugge Belgium
els.michiels2@telenet.be
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
jeanne meuwissen
amsterdam Nederland
meuwissen747@aol.com
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
lotte Maas
Oud-Turnhout Belgium
lotjemaas@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
liesbet Marivoet
Mechelen Belgium
liesbet@lilayoga.be
www.lilayoga.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Baukje Mulder
Nederland
baukje.thus@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2019 meer info
 
Ann Müsing
Antwerpen Belgium
Ann.Muesing@so.antwerpen.be
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Kristien Marent
Ieper Belgium
hetvlot@cdi-ieper.be
hetvlot@cdi-ieper.be
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Britt Meeusen
Hoogstraten Belgium
brittmeeusen@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/01/2018 meer info
 
Vera Markesteijn
Nieuwegein Nederland
veramarkesteijn@gmail.com
bijgeschoold tot:30/10/2018 meer info
 
Inge Marivoet
Terhagen Belgium
ingemarivoet@yahoo.com
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Shim Meijer
Nederland
shimmeijer@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Jennet Meppelink
Nederland
jennet@yogastudioveer.nl
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Lisa Mabbe
Nederland
MabbeLisa@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2018 meer info
 
Quisqueya Monteiro - Garcia
Nederland
info@qlinkbemiddeling.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info