Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Silvia Neeleman
Castricum Nederland
S.neeleman@tabijn.nl
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Jantine Nierop
st. maartensbrug Nederland
jantinenierop@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2019 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
https://www.facebook.com/studiopluim/
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Joyce Nijboer
Neede Nederland
joycenijboer@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Willemijn Nunnikhoven
Amersfoort Nederland
willemijn@willbestrong.com
www.willbestrong.com
bijgeschoold tot:21/10/2019 meer info
 
Sylvia Nap
Velsen-Zuid Nederland
sylvianap@kpnmail.nl
www.speltherapievelsen.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Sandra Nunez
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.nl
Www.spetteryoga.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
sandra nunez Conde
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.com
Spetteryoga@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Lisa Note
Brugge Belgium
lisa.note@stlucas.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
danielle Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Lot Nolet
Groningen Nederland
lotnolet@hotmail.com
nvt
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Sarita Narain
Nederland
sheritanarain@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info