Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van docenten en coaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:

  • hebben een Jip & Jan certificaat.
  • blijven zichzelf ontwikkelen en nascholen.
  • mogen het Jip & Jan keurmerk gebruiken.
  • conformeren zich aan de beroepscode.
  • krijgen 10% korting op modules.
  • hebben een duidelijke visie en missie.
  • nemen hun beroep en zichzelf serieus.

op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA STUDIE
2. COACH STUDIE
3. ONLINE STUDIE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Jantine Nierop
st. maartensbrug Nederland
jantinenierop@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2019 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
https://www.facebook.com/studiopluim/
bijgeschoold tot:11/12/2020 meer info
 
Rozemarijn Nevejans
De Pinte Belgium
rozemarijn.rozebottel@skynet.be
bijgeschoold tot:30/04/2019 meer info
 
Bianca Nijland
Hengelo ov Nederland
biancanijland1973@gmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Joyce Nijboer
Neede Nederland
joycenijboer@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Ellen Nabuurs
Amsterdam Nederland
ellen_nabuurs@hotmail.com
www.liebelle-coaching.nl
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Willemijn Nunnikhoven
Amersfoort Nederland
willemijn@willbestrong.com
www.willbestrong.com
bijgeschoold tot:21/10/2019 meer info
 
Sylvia Nap
Velsen-Zuid Nederland
sylvianap@kpnmail.nl
www.speltherapievelsen.nl
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Sandra Nunez
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.nl
Www.spetteryoga.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
sandra nunez
Dordrecht Nederland
spetteryoga@gmail.com
www.spetteryoga.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Lisa Note
Brugge Belgium
lisa.note@stlucas.be
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
danielle Noorda
Almere Nederland
danielle_noorda@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Darjeanely Nowels
Almere Nederland
Ladydada@msn.com
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Sarita Narain
Nederland
sheritanarain@gmail.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info