Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Irma Oost
Heerenveen Nederland
irmaoost@tele2.nl
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Edith Out
DE MEERN Nederland
edith-out@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
franci overdevest
Leiden Nederland Nederland
francioverdevest@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Veerle Ost
Deinze Belgium
veerle.ost@skynet.be
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
petra overmars
amsterdam Nederland
petraovermars@gmail.com
bijgeschoold tot:27/10/2019 meer info
 
Roshnie Oedit
Rhoon Nederland
roshnieoedit@gmail.com
www.kinnow.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Leonie Olthof-Verkerk
Eerbeek Nederland
leonie_verkerk@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Monique Oostra
Rotterdam Nederland
Monique@oostra.nu
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
martha overes
spijkenisse Nederland
martha.overes@gmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Sophie Opdebeeck
Kalmthout Belgium
sophie.opdebeeck@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/03/2021 meer info
 
Marleen Ongena
Gent Belgium
marleen.ongena@telenet.be
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Linda Oprins
Nederland
lindaoprins@hetgroenelint.nl
bijgeschoold tot:18/05/2020 meer info