Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Alice Ploeg
Beverwijk Nederland
aliceploeg4@gmail.com
www.muzieklessenaliceploeg.nl/www.aliceploeg.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Sarah Peeters
Opwijk Belgium
sarah.peeters@geeurickx.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Tineke Persoon
Steendorp Belgium
tine.persoon@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Karen Peuteman
Edegem Belgium
karenpeuteman@hotmail.com
www.thelittleyogi.be
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Sylvia Persoon
Bunnik Nederland
sylvia.persoon@reusken.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Jacqueline Plomp
Sint Pancras Nederland
plomp16@ziggo.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Jette Pedersen
Driehuis Nederland
mail@itsjustapose.com
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Eva Porteman
Welle Belgium
eva_porteman@hotmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Linda Prast
Amsterdam Nederland
post@lindaprast.nl
bijgeschoold tot:21/01/2019 meer info
 
Dymph Puthaar
Amsterdam Nederland
dymphputhaar@obssteigereiland.nl
bijgeschoold tot:12/01/2020 meer info
 
Emily Pachler
Utrecht Nederland
emily_pachler@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/02/2019 meer info
 
Rilana Punt
Dwingeloo Nederland
rilanapunt@home.nl
www.kindercoachayana.nl
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Vanessa Pieroni
mol Belgium
vanessapieroni@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Adrianne Peet, van
delft Nederland
info@kindmetaandacht.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Anne-Marie Praet
HASSELT Belgium
praetmieke@hotmail.be
www.yoga-kleding.be
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Nancy Pals
Antwerpen Belgium
nancy.pals@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Jeannine Poesen
hasselt Belgium
Poesen@gmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Roland Pleizier
Zwolle Nederland
r.pleizier@hetnet.nl
www.voelmefijn.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Susanne Peek-Beuman
Uitgeest Nederland
susanne@praktijkspb.nl
www.praktijkspb.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Elien Poppe
Kortrijk Belgium
elienpoppe@hotmail.com
bijgeschoold tot:28/05/2019 meer info
 
Tine Persoon
Steendorp Belgium
tine.persoon@telenet.be
www.kindercoachtine.be
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Anna Plat
Schagen Nederland
annaplat@outlook.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Peta Paulissen
Schoten Nederland
petrapaulissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Ellen Postuma
Nederland
e.postuma@rtpraktijkhoorn.nl
bijgeschoold tot:18/05/2020 meer info