Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Izege Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Jon Rombout-Rijsdijk
Monnickendam Nederland
Jonrijsdijk@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Sint- Andries Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Maaike Reule
CAPELLE AAN DEN IJSSEL Nederland
maaikereule@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Carin Roeleveld
Hengelo Nederland
c.roeleveld64@gmail.com
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
tessa Raedschelders
Dendermonde Belgium
tessa.raedschelders@email.com
www.antera.be
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Lydia Rooze, de
Kloosterzande Nederland
lydia@suraja-nacho.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Lieve Ruiz
BERLARE Belgium
lieve.ruiz@sgkba.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Ellen Rabaey
Koksijde Nederland
Ellen.rabaey@telenet.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Tryntsje Rekker
Dokkum Nederland
Tryntsje@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Eveline Rozier
Heerlen Nederland
Info@pipkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Stef Rombauts
SCHRIEK Belgium
info@kindercoachinghorizon.be
www.kindercoachinghorizon.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
angela ramsoedh
Rotterdam Nederland
angela.ramsoedh@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Nancy Reinders
Geldrop Nederland
info@puurik-therapie.nl
www.puurik-therapie.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Claudia Rooimans
Brielle Nederland
iktclaudia@gmail.com
www.claudiarooimans.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Petra Roeten
Nederland
petra@mumsandmore.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Lotje Raadgever
Utrecht Nederland
lotjeraadgever@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Ans Raeymaekers
Nederland
yoga@ansraeymaekers.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Karolien Rijksen
ALPHEN AAN DEN RIJN Nederland
karolien.rijksen@gmail.com
www.karolienrijksen.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Jennifer Rosvall
Bergschenhoek Nederland
jros@mytylschooldebrug.nl
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info