Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Fia Rooijen, van
Rijswijk Nederland
fiavanrooijen@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/07/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Laetitia Roelstraete
Izege Belgium
laetitia.roelstraete@gmail.com
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Marja Roubos
Purmerend Nederland
mr@tilgenkamp.nl
bijgeschoold tot:02/04/2020 meer info
 
Jon Rombout-Rijsdijk
Monnickendam Nederland
Jonrijsdijk@gmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Donatienne Roelans
Lasne Belgium
Donatienne.roelans@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Rebecca Rommelaere
Sint- Andries Belgium
rrommelaere@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Stefanie Rombauts
Heist-op-den-Berg Schriek Belgium
Stefrombauts@mail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Jurrina Ros
Linschoten Nederland
jurrina@gmail.com
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Ina Rozema
Coevorden Nederland
info@yokicoe.nl
yokicoe.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Madicke Ros-Roos
's-Gravenhage Nederland
madicke14@hotmail.com
www.junibacken.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Carin Roeleveld
Hengelo Nederland
c.roeleveld64@gmail.com
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
tessa Raedschelders
Dendermonde Belgium
tessa.raedschelders@email.com
www.antera.be
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Annelies Ravenswaaij, van
Amstelveen Nederland
annelies.van.ravenswaaij@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/09/2018 meer info
 
Karin Romijn
Nieuw-Roden Nederland
www.zoninjebuik.nl
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Bianca Ruigrok
De Lier Nederland
info@funfit4kidsyoga.nl
wordt aan gewerkt ;-)
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Gerda Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
www.gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:04/03/2019 meer info
 
Ellen Rabaey
Koksijde Nederland
Ellen.rabaey@telenet.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Astrid Reijman
Nederland
Astrid.Reijman@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Bianca Rijkers
Bergschenhoek Nederland
biancarijkers@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
angela ramsoedh
Rotterdam Nederland
angela.ramsoedh@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Nancy Reinders
Geldrop Nederland
info@puurik-therapie.nl
www.puurik-therapie.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Claudia Rooimans
Brielle Nederland
iktclaudia@gmail.com
www.claudiarooimans.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Katleen Roosen
Balen Nederland
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:18/10/2019 meer info