Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Marja Tuinstra
Franeker Nederland
marjatuinstra@hotmail.com
www.de-theepot.nl
bijgeschoold tot:21/02/2018 meer info
 
Shirley Tyteca
Koksijde Belgium
shirleytyteca@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Mariska Theunissen
BOXTEL Nederland
mariskatheunissen@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Anja Trullemans
Dilbeek Belgium
atrullemans@hotmail.com
www.healtogrow.be
bijgeschoold tot:24/12/2018 meer info
 
Susanne Tsui
Amsterdam Nederland
tsuir@xs4all.nl
bijgeschoold tot:26/09/2017 meer info
 
koula Terkessidis
Vilvoorde Nederland
koula.terkessidis@telenet.be
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Susanne Tsui-van Haalen
Amsterdam Nederland
info@bijsusanne.nl
www.bijsusanne
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Janny Tiemessen
Doesburg Nederland
jannytiem@yahoo.com
bijgeschoold tot:20/11/2017 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Els Tack
Roeselare Belgium
info@yoplakids.be
www.yoplakids.be
bijgeschoold tot:24/10/2017 meer info
 
Leen Titeca
Gent Belgium
leen.titeca@hotmail.com
www.despiegeltent.be
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Marleen Teule
Bergen NH Nederland
m.teule@saks.nl
bijgeschoold tot:27/02/2018 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Rashna Tjikhoeri
Gouda Nederland
rashna.tjikhoeri@hotmail.com
www.rashna.nl
bijgeschoold tot:15/01/2018 meer info
 
liesbeth timmers
den Haag Nederland
liesbeth_timmers@hotmail.com
bijgeschoold tot:30/01/2018 meer info
 
Anisha Thomas
Nederland
bijgeschoold tot:14/04/2018 meer info
 
Eva Tjepkema
Nederland
evatjepkema@gmail.com
bijgeschoold tot:09/06/2018 meer info
 
Henriėtte Touwen
Nederland
jemarap@gmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Gerdien ten Cate
Nederland
g_tencate@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/11/2018 meer info
 
Chris te Riele
Zwole Nederland
c.teriele@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Lien Troch
Gent Nederland
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info