Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast conformeren zij zich aan de beroepscode en houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht ter bevordering van hun persoonlijke groei en ontwikkeling.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Noor Ter Steege
Den Haag Nederland
Noortersteege@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Yueying Tao
Sint denijs Westrem Nederland
taoyueying@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ann thomas
Wetteren Belgium
buso@sintlodewijk.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Touwen
Nieuwersluis Nederland
mtouwen64@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Frederike Travaille
Franeker Nederland
r.travaille@isg-sneek.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info