Jip & Jan Register


Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches:

  • Hebben van een duidelijke visie en missie.
  • Het werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Hebben een tweejaarlijkse nascholingsplicht.
  • Zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten.
  • Conformeren zich aan de beroepscode.
  • Dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel.

op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Katja Toom
Bussum Nederland
Pedagogiek@toom.nu
www.olijfberg.nl
bijgeschoold tot:16/12/2019 meer info
 
Chiara Thys
Sint Gillis Waas Belgium
chiarathys@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Rohan Te Wierik
Utrecht Nederland
Rohantewierik@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Noor Ter Steege
Den Haag Nederland
Noortersteege@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
Anton Thijssen
Heist op den Berg Belgium
info@praktijklume.nl
www.me-timeyoga.be
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Ankie Teurlinx
Oisterwijk Nederland
ankie_teurlinx@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2020 meer info
 
Stefanie Tierens
Puurs Belgium
stefanie_tierens@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Marijke Tichelaar
Grou Nederland
marijketichelaar@live.nl
de praatstok.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Yueying Tao
Sint denijs Westrem Nederland
taoyueying@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ann thomas
Wetteren Belgium
buso@sintlodewijk.be
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Monique Touwen
Nieuwersluis Nederland
mtouwen64@gmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Lien Troch
Gent Belgium
trochlien@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Frederike Travaille
Franeker Nederland
r.travaille@isg-sneek.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info