Na afronden van een studie bij Jip & Jan ontvang je een certificaat. Deze certificering geeft je toegang tot registratie in het register en het voeren van het Jip & Jan keurmerk. Registratie waarborgt de kwaliteit van de door Jip & Jan opgeleide (kinder)yogadocenten en kindercoaches. Geregistreerde docenten en coaches werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling, hebben een duidelijke visie en missie, dragen professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel, zijn betrouwbaar naar hun klanten en cliënten. Daarnaast houden zij zich aan  de tweejaarlijkse nascholingsplicht en conformeren zij zich aan de beroepscode en krijgen geregistreerde docenten en coaches 10% korting op een nascholing.

 

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERCOACH
KINDERYOGA
YOGATEACHER
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Hellena Van Zwoll
Delft Nederland
hellenamariavz@live.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Sabrina van Kerckhove
Serskamp Belgium
yogadreams-sabrina@hotmail.com
www.yogadreams.be
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Marieke van den borne
REUSEL Nederland
mariekevdborne@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Jente van der Woude
Schiedam Nederland
jentevanderwoude@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/06/2021 meer info
 
Marieke van Doren
Eindhoven Nederland
Marieke.van.doren@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
scrabble@hetnet.nl
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Helga van den Berg
zutphen Nederland
theflowzutphen@gmail.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
kris van der donck
Schriek Belgium
vanderdonck.kris@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Wendy vlaeminck
Dilbeek-Schepdaal Belgium
wendy_vlaeminck@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
sinta van dromme
hever Belgium
sintavandromme@gmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Syl Vermassen
Grimbergen Belgium
syl_vermassen@yahoo.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Debora van Es
Schiedam Nederland
deboravans@gmail.com
www.groei-yoga.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Bronwen Van Tittelboom
melle Belgium
bvantittelboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Galia Veleva
Mechelen Belgium
galia.veleva@gmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Anja van Renselaar
Drachten Nederland
anja@degelukkigeouder.nl
www.degelukkigeouder.nl
bijgeschoold tot:01/07/2021 meer info
 
Laura van Leerdam
Rotterdam Nederland
lauramesman@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
linda van Nieuwkerk
Zeist Nederland
info@lindayoga.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Tarinthe van Eijk
kudelstaart Nederland
t_vaneijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
miranda van leur
5865 AV Nederland
d.van.leur@ziggo.nl
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Fleur van Dijk
Gemert Nederland
vdijk.fleur@gmail.com
bijgeschoold tot:21/06/2021 meer info
 
Laetitia van den Berg
Heerenveen Nederland
laetitiavandenberg@outlook.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Valerie Van de Geijn
Nederweert Nederland
vdgvalerie@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Astrid van den Berg
Kudelstaart Nederland
yogafunastrid@gmail.com
www.yogaenpilatesfun.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Kikki van den Haak
Santpoort-Noord Nederland
kikkivandenhaak@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Jolein van Vliet
Emmeloord Nederland
joleinvanvliet@hotmail.com
www.kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Soleil van den Berg
Amsterdam Nederland
soleilvdb@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Kim Van der Goten
Beringen Belgium
kim_vdg@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Katrien Van Derkrieken
Mechelen Belgium
katrienkriek@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Linde Vandaele
ICHTEGEM Belgium
lindevandaele@hotmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Evi Verstappen
Kontich Belgium
evi.verstappen@skynet.be
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Annemiek van krieken
Sittard Nederland
annemiekvk@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info
 
Evelyn Vissers
Veldhoven Nederland
evelynvis@yahoo.com
bijgeschoold tot:09/02/2021 meer info
 
Tea van Es - Danelia
Wijnjewoude Nederland
thea2402@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Ans Vandersteene
Sint-Katelijne-Waver Belgium
Mojako@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Liselotte Vertenten
Belsele Belgium
liselotte.vertenten@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
simone van der Heide
Emmen Nederland
simone.vd.heide@home.nl
www.natuurlijkhomeopathie.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Celina Verhulst
Temse Belgium
celina_jelle@hotmail.com
www.corequi.be
bijgeschoold tot:01/06/2020 meer info
 
Jolien Van Lysebettens
Iddergem Belgium
jolienvanlysebettens@gmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Anne Vlietstra
Abbekerk Nederland
a_vlietstra@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Marjolein Verhulst
Melsele Belgium
Marjolein_verhulst@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Isabel VAN RYSSEL
Knokke Belgium
isabel.vanryssel@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
patricia Van Gaalen
Niftrik Nederland
Patricia_van_gaalen@hotmail.com
bijgeschoold tot:16/02/2021 meer info
 
Katelijne Van Pottelbergh
Temse Belgium
kattyvanpottelbergh@gmail.com
www.be-azure.be
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Karin J.M. van der Bruggen
Loon op Zand Nederland
info@krachtuitzevenzonnestralen.nl
www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Corine Van der Wiel
Woudenberg Nederland
Corinevanderwiel@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Els Van Ham
Brasschaat Belgium
elsvanham@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/12/2020 meer info
 
Adele Veldboer
Hengelo Nederland
aveldboer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Ink van Essen
Halfweg Nederland
i.vanessen@hotmail.com
bijgeschoold tot:12/12/2020 meer info
 
Marlies Van Wielendaele
Herzele Belgium
marlies206@hotmail.com
www.createnownow.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
karolien verschoren
MUIZEN Belgium
karolien.verschoren@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Esther van den Berg
Neede Nederland
ijyh05@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Nicole van Borkulo
Amsterdam Nederland
Nicolevanborkulo@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Sabrina Van Kerckhove
Serskamp Belgium
sabrina_v_k@hotmail.com
www.innerlijkreizen.be
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Xandra vd Vegt
Odijk Nederland
xandra@desportbso.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Mirjam van der Beek
Bergschenhoek Nederland
mirjam.vanderbeek@hotmail.com
www.mijnwebwinkel.nl/winkel/mirjam-van-der-beek
bijgeschoold tot:03/02/2021 meer info
 
Leen Van Der Borght
MOorsel Belgium
leenvdb@outlook.be
bijgeschoold tot:16/12/2020 meer info
 
Karin Veerman
AALSMEER Nederland
karoesti@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Anna Louise van Zoolingen
Amsterdam Nederland
lvanzoolingen@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2019 meer info
 
Irma Vorstenbosch
Bergen op Zooom Nederland
irma.vorstenbosch@xs4all.nl
www.bhavana.nl
bijgeschoold tot:09/02/2020 meer info
 
Celina Verhulst
Temse Belgium
corequi@outlook.com
Www.corequi.be
bijgeschoold tot:01/06/2020 meer info
 
Jolanda van der Burg
HOOGLANDERVEEN Nederland
jcfvanderburg@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2021 meer info
 
Els Van den Houdt
Schoten Belgium
Els.vandenhoudt@gmail.com
www.yogaliske.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Laura Veldman
Alphen aan den Rijn Nederland
laura@coachinginbloei.nl
www.bloesemkindercoach.nl
bijgeschoold tot:10/09/2019 meer info
 
Paula van Den Berghe
Spijkenisse Nederland
thomas2paula@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Liesbeth van Oord
Werkendam Nederland
lvanoord@chello.nl
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Corrine Venhuis
Zwolle Nederland
corrine@stainjekracht.nl
www.stainjekracht.nl
bijgeschoold tot:25/11/2020 meer info
 
kris Van den Broeck
Teralfene Belgium
krsvandenbroeck4@gmail.com
toverpap.wordpress.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Miranda Van der velde
Heerhugowaard Nederland
Mirandajvdvelde@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Marije van der veen
Drachten Nederland
marije@lerendoortespelen.nl
www.lerendoortespelen.nl
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Goedele Van Overloop
Ekeren Belgium
goedelevanoverloop@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2020 meer info
 
eveline van diepen
hooglanderveen Nederland
evavandiepen@live.com
www.handaanhand.nl
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Aletta van Oostveen
aalsmeer Nederland
info@yogaletta.nl
www.yogaletta.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Peggy Voers
Utrecht Nederland
peggyvoers@gmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Sissi Verdoorn
Lelystad Nederland
sissiverdoorn60@gmail.com
bijgeschoold tot:13/01/2021 meer info
 
Liesbeth Vereecke
Ronsele Belgium
liesbeth.vereecke@coltd.be
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
sylvia van der lee
Enkhuizen Nederland
sylvanderlee@hotmail.com
sylvanderlee.nl
bijgeschoold tot:27/01/2021 meer info
 
Mariska van Dijk
Almere Nederland
mariska@dekinderdroom.com
www.dekinderdroom.com
bijgeschoold tot:16/03/2021 meer info
 
Willy van Harten
Rien Nederland
info@veerkrachtkindercoaching.com
www.veerkrachtkindercoaching.com
bijgeschoold tot:14/04/2021 meer info
 
ann van speybroek
Drongen/Gent Belgium
annvanspeybroek3@gmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Siel Van Eekert
Gent Belgium
sielve@gmail.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Annelies van de Plas
Udenhout Nederland
anneliesvandeplas@hotmail.com
www.frohlifecoaching.com
bijgeschoold tot:28/04/2021 meer info
 
Linda Van Eijk
Nederland
lindavaneijk71@gmail.com
bijgeschoold tot:19/05/2021 meer info
 
ann van turnhout
antwerpen Belgium
info@intoyoga.be
intoyoga.be
bijgeschoold tot:02/12/2020 meer info
 
Liesbeth Vanneste
Kortrijk Belgium
liesbeth_vanneste@msn.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Annelies Vallentgoed
Leiden Nederland
avallentgoed@live.nl
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Mariska van Hamburg
AMSTELVEEN Nederland
risky@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Liesbeth Van den Bogaert
Berchem Belgium
liesbeth.vdbogaert@gmail.com
geen
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Marissa van Berkel
Heerenveen Nederland
misvberkel@gmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Alexandra van der Vegt
Odijk Nederland
xandra@desportbso.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Natasja Van den Kerkhof
Turnhout Belgium
natasja.vdkerkhof@telenet.be
www.lekkercreatief.be
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Emmie Vanneste
Gent Belgium
Emmievanneste@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Ineke Vandevyvere
Roeselare Belgium
info@indigodans.be
www.indigodans.be
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Hanne Vanneste
Deinze Belgium
Vannestehanne@outlook.com
bijgeschoold tot:26/05/2021 meer info
 
Maija Vitola
Almere Nederland
m.vitola83@gmail.com
bijgeschoold tot:12/05/2021 meer info
 
Marielle Van Zon
Best Nederland
pmvanzon@outlook.com
www.zonreflex.nl
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Marloes van Munster
Wijhe Nederland
info@kinderpraktijkinmind.nl
www.kinderpraktijkinmind.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Laura Veldman
Alphen aan den Rijn Nederland
laura@bloesemkinderyoga.nl
www.bloesemkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Karen Vanbuel
Brasschaat Belgium
Kvanbuel@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Linda Veenstra
Twisk Nederland
Info@babsenbinkie.nl
www.babsenbinkie.nl
bijgeschoold tot:29/09/2020 meer info
 
Veronique van Dam
Deventer Nederland
veronique@velans.nl
www.velans.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Cynthia Visbeen
Nederland
cynthiavisbeen@gimail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Marloes Veeken
Hilversum Nederland
marloesveeken@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Marion van der Velden
Boxtel Nederland
email@marionvandervelden.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Leen Veraghtert
Ham Belgium
Veraghtertleen@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Kim van Wel
Nederland
kimvanwel@mns.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Sayida Vanenburg
Amsterdam Nederland
sayidavanenburg@gmail.com
bijgeschoold tot:22/12/2020 meer info
 
Sara Van Caneghem
Denderhoutem Belgium
sara.van.caneghem@gmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Inez Vree
Haarlem Nederland
i.vree@innoord.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Anouk van den Broek
Delft Nederland
anoek@vicum.nl
www.kindfulmind.nl
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Michelle van Nieff - Buitenga
Leiden Nederland
michellebuitenga@hotmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Katrien Vidts
Herdersem Belgium
katrienvidts@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/03/2021 meer info
 
Sarah van Groeningen
Amsterdam Nederland
svangroeningen@gmail.com
bijgeschoold tot:02/05/2021 meer info
 
Shira van de Laar
Zandvoort Nederland
shiravandelaar@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Laura van den Boogert
Harderwijk Nederland
lauravandenboogert@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Murielle Voorhout
Waddinxveen Nederland
spreekinnadepiep@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/05/2021 meer info
 
Aviva van Blijdesteijn
Den Haag Nederland
aviva@vivakids.nl
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Griet Van Schuylenbergh
aalst Belgium
griet.van.schuylenbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Sarah Van Acker
Zomergem Belgium
sarahvanacker3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Julie Vieijra
Schoten Belgium
vieijrajulie@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Anna van Hattem
Amsterdam Nederland
annavanhattem@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Hedwig van der Geer
Amsterdam Nederland
hcvdgeer@gmail.com
bijgeschoold tot:23/02/2020 meer info
 
Anneke van Staalduinen
Nederland
anneke@kinder-therapeut.nl
bijgeschoold tot:20/02/2020 meer info
 
Laura Veldman
Nederland
laura@dekarmafabriek.nl
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lisa Van Coillie
BRUGGE Belgium
lisavancoillie@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Julie Van Winghem
Gent Belgium
julievanwinghem@gmail.com
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Ellis Verstegen-Jacobs
Cuijk Nederland
je.verstegen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Laurence van Eelen
Nederland
Lau-chandra@outlook.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Loes Verheijen
Nederland
Lverheijen@novacollege.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
bieke vanhoorne
Melsen Belgium
biekevanhoorne@gmail.com
bijgeschoold tot:31/03/2021 meer info
 
Maindrian van Berge
Nederland
Maindrian@msn.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info
 
Suzanne van der Geest
Nederland
svandergeest@live.nl
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Wietske van der Tol
Nederland
wietskeberber@icloud.com
bijgeschoold tot:11/01/2021 meer info
 
Trudi Vervaart
Nederland
info@opdehoekvandestal.eu
bijgeschoold tot:01/02/2021 meer info
 
Joke Versteeg
Nederland
yoga@jonasz.nl
bijgeschoold tot:01/02/2021 meer info
 
Laura Van Tilborg
Nederland
Laura_tilborg@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/05/2021 meer info
 
Harmet Van der Meer
Nederland
Harmet@zandstraenvandermeer.nl
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Mieke Van Helond
Nederland
mjhvanhelmond@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Wendy van Vlerken
Nederland
wendy.vv@gmail.com
bijgeschoold tot:30/04/2021 meer info
 
Felicia Verhaar
Mijnsheerenland Nederland
praktijkdewensballon@gmail.com
bijgeschoold tot:22/06/2021 meer info