Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Hellena Van Zwoll
Delft Nederland
hellenamariavz@live.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Bibi Verbeek
Houten Nederland
info@lovejoyoga.nl
www.lovejoyoga.nl
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Lisette van der Aart
Lisse Nederland
lisette_vander_poel@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/12/2018 meer info
 
Sabrina van Kerckhove
Serskamp Belgium
yogadreams-sabrina@hotmail.com
www.yogadreams.be
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Vicky van der Poel
Tessenderlo Belgium
info@namami.be
www.namami.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
marieke van den borne
Reusel Nederland
mariekevdborne@gmail.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Marieke van Doren
Eindhoven Nederland
Marieke.van.doren@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
kris van der donck
Schriek Belgium
vanderdonck.kris@gmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2019 meer info
 
Wendy vlaeminck
Dilbeek-Schepdaal Belgium
wendy_vlaeminck@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Gonda van Scheppingen
Almere Nederland
gvscheppingen@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
sinta van dromme
hever Belgium
sintavandromme@gmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Ingrid Van wijk
Amersfoort Nederland
Scrabble1@kpnmail.nl
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Syl Vermassen
Grimbergen Belgium
syl_vermassen@yahoo.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Rogier van Eijk
Utrecht Nederland
www.rogiervaneijk.nl
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Bronwen Van Tittelboom
melle Belgium
bvantittelboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Robin Van Royen
Antwerpen Belgium
robinvanroyen@gmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Galia Veleva
Mechelen Belgium
galia.veleva@gmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Alexandra van der Wel
De Bilt Nederland
vanderwelalexandra@gmail.com
eigenwijskindercoaching.nl
bijgeschoold tot:14/01/2019 meer info
 
Laura van Leerdam
Rotterdam Nederland
lauramesman@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
linda van Nieuwkerk
Zeist Nederland
info@lindayoga.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Linda Veenstra
Twisk Nederland
Info@babsenbinkie.nl
www.babsenbinkie.nl
bijgeschoold tot:13/10/2020 meer info
 
Sayida Vanenburg
Amsterdam Nederland
sayidavanenburg@gmail.com
bijgeschoold tot:19/10/2020 meer info
 
Sissi Verdoorn
Lelystad Nederland
sissiverdoorn60@gmail.com
bijgeschoold tot:19/10/2020 meer info
 
Helga van den Berg
ZUTPHEN Nederland
theflowzutphen@gmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Astrid van den Berg
Kudelstaart Nederland
yogafunastrid@gmail.com
www.yogaenpilatesfun.nl
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
Kikki van den Haak
Santpoort-Noord Nederland
kikkivandenhaak@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/10/2020 meer info
 
Soleil van den Berg
Amsterdam Nederland
soleilvdb@hotmail.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Jolein van Vliet
Emmeloord Nederland
joleinvanvliet@hotmail.com
www.kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:17/06/2020 meer info
 
Ans Vandersteene
Sint-Katelijne-Waver Belgium
Mojako@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Laetitia van den Berg
Heerenveen Nederland
laetitiavandenberg@outlook.com
bijgeschoold tot:13/10/2020 meer info
 
Cindy Van Bergen
Sommelsdijk Nederland
Cindyvanbergen@bee-kind.nl
www.bee-kind.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Ingrid van Wijk
amersfoort Nederland
ckcing@kpnmail.nl
www.creatievekindercoaching.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Evelyn Vissers
Veldhoven Nederland
evelynvis@yahoo.com
bijgeschoold tot:19/03/2019 meer info
 
Immy van der Linde
Velserbroek Nederland
immyvanderlinde@gmail.com
www.immy.nu
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Julie Van Winghem
Gent Belgium
julievanwinghem@gmail.com
bijgeschoold tot:29/04/2020 meer info
 
Tea van Es - Danelia
Wijnjewoude Nederland
thea2402@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Veerle Van Hecke
Bourdon Belgium
veerle@lafermedebourdon.be
www.lafermedebourdon.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
simone van der Heide
Emmen Nederland
simone.vd.heide@home.nl
www.natuurlijkhomeopathie.nl
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Celina Verhulst
Temse Belgium
celina_jelle@hotmail.com
www.corequi.be
bijgeschoold tot:01/06/2020 meer info
 
Jolien Van Lysebettens
Iddergem Belgium
jolienvanlysebettens@gmail.com
bijgeschoold tot:03/12/2019 meer info
 
Esther van den Berg
Neede Nederland
ijyh05@gmail.com
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Cynthia van den Hurk
Veldhoven Nederland
cynthiavandenhurk@gmail.com
bijgeschoold tot:28/10/2018 meer info
 
Marjolein Verhulst
Melsele Belgium
Marjolein_verhulst@telenet.be
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Isabel VAN RYSSEL
Knokke Belgium
isabel.vanryssel@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
patricia Van Gaalen
Niftrik Nederland
Patricia_van_gaalen@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Nadine Vanmanshoven
Gent Belgium
Nadinevanmanshoven@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Karin J.M. van der Bruggen
Loon op Zand Nederland
info@krachtuitzevenzonnestralen.nl
www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Corine Van der Wiel
Woudenberg Nederland
Corinevanderwiel@me.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Anne Vlietstra
Abbekerk Nederland
a_vlietstra@hotmail.com
bijgeschoold tot:29/09/2020 meer info
 
Adele Veldboer
Hengelo Nederland
aveldboer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Ink van Essen
Halfweg Nederland
i.vanessen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Evelyn van Bree
America Nederland
John_en_evelyn@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Kelly Van Camp
Edegem Belgium
Kellyvancamp@yahoo.co.uk
bijgeschoold tot:24/06/2019 meer info
 
Marlies Van Wielendaele
Herzele Belgium
marlies206@hotmail.com
www.createnownow.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
karolien verschoren
MUIZEN Belgium
karolien.verschoren@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/06/2020 meer info
 
Iris van Rooij
Nederland
irisvanrooijwelman@gmail.com
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Nicole van Borkulo
Amsterdam Nederland
Nicolevanborkulo@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Saskia Valk
Groningen Nederland
info@dekinderyogajuf.nl
bijgeschoold tot:02/11/2019 meer info
 
Trudie van Megen
Wijchen Nederland
info@praktijkviamij.nl
www.praktijkviamij.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
Marsha van den Bosch
Naarden Nederland
marsha@vanenkhuijzen.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Mirjam van der Beek
Bergschenhoek Nederland
mirjam.vanderbeek@hotmail.com
http://mirjamvanderbeek.bekijknu.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Else van Aken
Hoofddorp Nederland
else_van_aken@hotmail.com
www.kristalhelder.org
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Leen Van Der Borght
MOorsel Belgium
leenvdb@outlook.be
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Karin Veerman
AALSMEER Nederland
karoesti@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Anna Louise van Zoolingen
Amsterdam Nederland
lvanzoolingen@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2019 meer info
 
Irma Vorstenbosch
Bergen op Zooom Nederland
irma.vorstenbosch@xs4all.nl
www.bhavana.nl
bijgeschoold tot:09/02/2020 meer info
 
Celina Verhulst
Temse Belgium
corequi@outlook.com
Www.corequi.be
bijgeschoold tot:01/06/2020 meer info
 
Kalinka van Wees
Wijk aan Zee Nederland
kalinkavanwees@gmail.com
www.gelukkeling.nu
bijgeschoold tot:27/08/2020 meer info
 
Els Van den Houdt
Schoten Belgium
Els.vandenhoudt@gmail.com
www.yogaliske.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Laura Veldman
Alphen aan den Rijn Nederland
laura@coachinginbloei.nl
www.bloesemkindercoach.nl
bijgeschoold tot:10/09/2019 meer info
 
Tamara Van Camp
Sint-Job-In-'t-Goor Belgium
tamaravc@telenet.be
www.inner-balance-center.com
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Els Van Hee
Overmere Belgium
elsvanhee@hotmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Liesbeth van Oord
Werkendam Nederland
lvanoord@chello.nl
bijgeschoold tot:07/08/2020 meer info
 
Paula van Den Berghe
Spijkenisse Nederland
thomas2paula@gmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Sasja van Elewout
3053 BD Nederland
sasjaele@gmail.com
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Lilian van Dalen
Amersfoort Nederland
lilianmillicent@gmail.com
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Berryl Victorian
Almelo Nederland
berrylbaby@gmail.com
www.berrylbaby.nl
bijgeschoold tot:03/12/2018 meer info
 
Michelle Voss
Almere Nederland
e.voss@upcmail.nl
bijgeschoold tot:10/04/2019 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
julie van hecke
ledeberg Nederland
julievhecke@gmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Jacqueline van Lochem
Doetinchem Nederland
jacqueline.van.lochem@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
jolanda v.d.Luitgaarden
Almere Nederland
info@almeersevlinderweide.nl
www.almeersevlinderweide.nl
bijgeschoold tot:11/03/2019 meer info
 
Jacqueline van Lent
Amsterdam Nederland
j.e.m.vanlent@hetnet.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
kris Van den Broeck
Teralfene Belgium
krsvandenbroeck4@gmail.com
toverpap.wordpress.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Roswitha Visser
Purmerend Nederland
roswithavisser@gmail.com
bijgeschoold tot:01/01/2020 meer info
 
Miranda Van der velde
Heerhugowaard Nederland
Mirandajvdvelde@gmail.com
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Marije van der veen
Drachten Nederland
marije@lerendoortespelen.nl
www.lerendoortespelen.nl
bijgeschoold tot:29/10/2019 meer info
 
Goedele Van Overloop
Ekeren Belgium
goedelevanoverloop@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2020 meer info
 
Aletta van Oostveen
aalsmeer Nederland
info@yogaletta.nl
www.yogaletta.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Peggy Voers
Utrecht Nederland
peggyvoers@gmail.com
bijgeschoold tot:08/09/2020 meer info
 
Sofie Van der Eecken
Belsele Nederland
sofievandereecken@telenet.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Kathleen Van Laere
Brasschaat Belgium
kvandevyvere@olo.be
www.olo.be
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Bénédicte Van Maele
Merelbeke Belgium
Benedicte.vanmaele@gmail.com
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
inge van loo
Lokeren Nederland
inge.vanloo@devinderij.be
bijgeschoold tot:20/12/2018 meer info
 
Sophie van Riel
Mortsel Belgium
sophievriel@hotmail.com
bijgeschoold tot:18/02/2019 meer info
 
Liesbeth Vanneste
Kortrijk Belgium
liesbeth_vanneste@msn.com
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Annelies Vallentgoed
Leiden Nederland
avallentgoed@live.nl
bijgeschoold tot:30/09/2019 meer info
 
Mariska van Hamburg
AMSTELVEEN Nederland
risky@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Liesbeth Van den Bogaert
Berchem Belgium
liesbeth.vdbogaert@gmail.com
geen
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
eveline van diepen
Hooglanderveen. Nederland
evavandiepen@live.com
bijgeschoold tot:02/09/2020 meer info
 
Marissa van Berkel
Heerenveen Nederland
misvberkel@gmail.com
bijgeschoold tot:27/01/2020 meer info
 
Alexandra van der Vegt
Odijk Nederland
xandra@desportbso.com
bijgeschoold tot:14/04/2020 meer info
 
Natasja Van den Kerkhof
Turnhout Belgium
natasja.vdkerkhof@telenet.be
www.lekkercreatief.be
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Marielle van Zon
Best Nederland
pmvanzon@outlook.com
www.zonreflex.nl
bijgeschoold tot:22/04/2020 meer info
 
ann van turnhout
antwerpen Belgium
info@intoyoga.be
intoyoga.be
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Hilde Van Den Bosch
Deerlijk Belgium
vandenboschhilde@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
jamey van Vegten
Amsterdam Nederland
jameyvanvegten@obssteigereiland.nl
www.obssteigereiland.nl
bijgeschoold tot:12/01/2020 meer info
 
Anne-Marith van Snippenberg
Arnhem Nederland
johannadederde@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Jennifer Vicente
Amsterdam Nederland
jenvigo@hotmail.com
Geen
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Evelien Van den Meerssche
Dendermonde Belgium
Evelien.vandenmeerssche@hotmail.be
www.kalinya.be
bijgeschoold tot:18/12/2018 meer info
 
Geer van der Flier
Amersfoort Nederland
gaeflier@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Margreet Vonk
Utrecht Nederland
holtvonk@12move.nl
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
SC Vedder
Woerden Nederland
sacha_vedder@hotmail.com
www.psychologe-utrecht.com
bijgeschoold tot:18/03/2019 meer info
 
Birgit van de Weijer
Den Haag Nederland
birgit@losjesinbalans.nl
Www.losjesinbalans.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Hera Van de Vijver
Leuven Belgium
heravdv@yahoo.com
bijgeschoold tot:11/06/2019 meer info
 
Karen Vanbuel
Brasschaat Belgium
Kvanbuel@gmail.com
bijgeschoold tot:01/12/2019 meer info
 
Marloes van Munster
Wijhe Nederland
info@kinderpraktijkinmind.nl
www.kinderpraktijkinmind.nl
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Laura Veldman
Alphen aan den Rijn Nederland
laura@bloesemkinderyoga.nl
www.bloesemkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Veronique van Dam
Deventer Nederland
veronique@velans.nl
www.velans.nl
bijgeschoold tot:03/02/2020 meer info
 
Anneke Verweij
Nederland
anneke@kinderpraktijkdetipi.nl
bijgeschoold tot:12/03/2020 meer info
 
Marloes Veeken
Hilversum Nederland
marloesveeken@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Marion van der Velden
Boxtel Nederland
email@marionvandervelden.nl
bijgeschoold tot:16/06/2020 meer info
 
Kim van Wel
Nederland
kimvanwel@mns.com
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info
 
Aviva van Blijdesteijn
Den Haag Nederland
aviva@vivakids.nl
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Nathalie Verlinde
Belgium
nathalie.verlinde@proximus.be
bijgeschoold tot:21/10/2018 meer info
 
Barbara Vanhove
Knokke-Heist Belgium
Barbara.vanhove@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/10/2018 meer info
 
Esther Vink
Nederland
Esther72.ev@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2019 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Catherine Van Lancker
Zulte Belgium
catnesha@gmail.com
bijgeschoold tot:23/04/2019 meer info
 
Amme Van de vaart
Nederland
Annevdvaart@hotmail.nl
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Brigitte Vlaswinkel
Nederland
Bvlaswinkel@live.com
bijgeschoold tot:15/06/2019 meer info
 
Griet Van Schuylenbergh
aalst Belgium
griet.van.schuylenbergh@telenet.be
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Sarah Van Acker
Zomergem Belgium
sarahvanacker3@gmail.com
bijgeschoold tot:10/06/2020 meer info
 
Kim Van Raamsdonk
Nederland
Kimenjoost@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Barbara Van amelsfort
Nederland
One4barbara@gmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Lianne van de Voort
Eindhoven Nederland
Liannevandevoort@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/12/2019 meer info
 
Julie Vieijra
Schoten Belgium
vieijrajulie@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/04/2020 meer info
 
Laura Veldman
Nederland
laura@dekarmafabriek.nl
bijgeschoold tot:02/03/2020 meer info
 
Lisa Van Coillie
BRUGGE Belgium
lisavancoillie@hotmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Ellis Verstegen-Jacobs
Cuijk Nederland
je.verstegen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Janneke van Ooijen
Nederland
info@groeikids.nl
bijgeschoold tot:25/09/2020 meer info
 
Laurence van Eelen
Nederland
Lau-chandra@outlook.com
bijgeschoold tot:05/10/2020 meer info
 
Loes Verheijen
Nederland
Lverheijen@novacollege.nl
bijgeschoold tot:02/10/2020 meer info