Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Manon Waenink
Zaandam Nederland
manonwaenink@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Irene Weenk
Borculo Nederland
I.weenk@gelderveste.nl
bijgeschoold tot:07/12/2020 meer info
 
marian witjens
Zwijndrecht Nederland
marian02_02@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/01/2021 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:13/05/2020 meer info
 
Marian Willemsen
Leeuwarden Nederland
marian-willemsen@live.nl
www.noahkinderyoga.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Marjolein Webley
Den haag Nederland
Marjoleinwebley@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
Edith Wouters
Dessel Belgie Belgium
edith.wouters1@telenet.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Ine Welmers
Monnickendam Nederland
i.welmers@oktamsterdam.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
kristina weedaege
Zwevegem Belgium
info@kristinayoga.be
www.kristinayoga.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Gitte Wouters
S Gravenwezel Belgium
gittewouters@msn.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Griet Witdouck
Roeselare Belgium
Griet@viayoga.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mina Wijngaarden
Heemskerk Nederland
funenfocus@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ingrid Wijbenga
GROU Nederland
iswijbenga@frosk.nu
www.frosk.nu
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Westra
Hillegom Nederland
pmwestra@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Natalie Willems
Nederland
natalie_sturkenboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info