Kwaliteitsregister


Het kwaliteitsregister van Jip & Jan waarborgt de kwaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches. Bovendien geeft registratie je de mogelijkheid om deel uit van het Jip & Jan netwerk en je te verbinden met collega's om het draagvlak voor kinderyoga en kindercoaching groter te maken. De geregistreerde leden voldoen aan de voorwaarden die wij stellen. Kwaliteitsregistratie staat voor:

  • Een duidelijke visie en missie hebben over je vak.
  • Werken aan persoonlijke groei en ontwikkeling.
  • Betrouwbaar zijn naar klanten en cliënten.
  • Professionaliteit en authenticiteit hoog in het vaandel dragen.

Deelname

Heb je elders je opleiding gevolgd en wil je vermeld worden in het Jip & Jan kwaliteitsregister? Klik hier voor meer informatie over de voorwaarden voor registratie en/of meld je dan aan per mail.

 


op:

Register
Opleidingen:
KINDERYOGA
KINDERCOACH
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Annemie Witters
Overpelt Belgium
annemie.witters@telenet.be
bijgeschoold tot:06/01/2021 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Karin Wilson
Hendrik-Ido-Ambacht Nederland
robert.kramer1964@gmail.com
bijgeschoold tot:04/02/2020 meer info
 
marian witjens
Zwijndrecht Nederland
marian02_02@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
Elyse Wong A Ton
Amsterdam Nederland
e.wongaton@gmail.com
bijgeschoold tot:22/03/2021 meer info
 
Anouk Wiegman
Amsterdam Nederland
anoukwiegman@gmail.com
bijgeschoold tot:27/05/2020 meer info
 
Manon Waenink
Zaandam Nederland
manonwaenink@gmail.com
bijgeschoold tot:17/11/2020 meer info
 
Irene Weenk
Borculo Nederland
I.weenk@gelderveste.nl
bijgeschoold tot:07/12/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/03/2021 meer info
 
susan willemsen
denekamp Nederland
r.h.willemsen@ziggo.nl
bijgeschoold tot:28/10/2019 meer info
 
Astrid De Wit
Clinge Nederland
studio-astrid@zeelandnet.nl
www.studio-astrid.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Oglaya Woerdings
Rotterdam Nederland
oglaya@hotmail.com
bijgeschoold tot:03/02/2021 meer info
 
Marjolein Webley
Den haag Nederland
Marjoleinwebley@gmail.com
bijgeschoold tot:20/01/2021 meer info
 
Edith Wouters
Dessel Belgie Belgium
edith.wouters1@telenet.be
bijgeschoold tot:12/05/2019 meer info
 
Ine Welmers
Monnickendam Nederland
i.welmers@oktamsterdam.nl
bijgeschoold tot:07/05/2019 meer info
 
kristina weedaege
Zwevegem Belgium
info@kristinayoga.be
www.kristinayoga.be
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Gitte Wouters
S Gravenwezel Belgium
gittewouters@msn.com
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Bernadette Witkamp
Hoek van Holland Nederland
bernadette.witkamp@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2021 meer info
 
Griet Witdouck
Roeselare Belgium
Griet@viayoga.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
nicky westerhout
hooglanderveen Nederland
n.westerhout@kpoa.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mina Wijngaarden
Heemskerk Nederland
funenfocus@ziggo.nl
bijgeschoold tot:08/04/2020 meer info
 
Ingrid Wijbenga
GROU Nederland
iswijbenga@frosk.nu
www.frosk.nu
bijgeschoold tot:24/11/2020 meer info
 
Petra Westra
Hillegom Nederland
pmwestra@gmail.com
bijgeschoold tot:08/12/2020 meer info
 
Veerle Willaert
Steenhuffel Belgium
info@deverhalenkist.be
www.deverhalenkist.be
bijgeschoold tot:11/11/2019 meer info
 
Ilse Westdijk
Nederland
ilse_westdijk@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/07/2020 meer info
 
Natalie Willems
Nederland
natalie_sturkenboom@hotmail.com
bijgeschoold tot:08/01/2021 meer info