Na het volgen van een kinderyoga of kindercoach bijscholing, basic of allround opleiding wordt je opgenomen in het register. Het register registreert docenten en coaches die in het bezit zijn van Jip & Jan  certificaat en voldoen aan de  kwaliteitsnorm die wij stellen. Registratie geeft je het recht om het keurmerk op je website te plaatsen. Het Jip & Jan Keurmerk bevordert en waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches in Nederland en Belgie.  Lees verder>>

 


op:

Register
Opleidingen:
COACH
YOGA
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:27/05/2019 meer info
 
Fia Rooijen, van
Rijswijk Nederland
fiavanrooijen@hotmail.com
bijgeschoold tot:17/09/2018 meer info
 
Mireille Bonte
Amsterdam Nederland
mglbonte@gmail.com
Www.soulistic.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:28/11/2017 meer info
 
Jorien Schulten
Enschede Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:20/05/2019 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
danielle.ruijs@xs4all.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
www.degekleurdeparaplu.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Vanessa Koerts
Wassenaar Nederland
info@vansi.eu
bijgeschoold tot:05/03/2018 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:10/12/2018 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Nederland
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:27/11/2018 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Jeannine Jakobsen
Vlissingen Nederland
jcjakobsen@zeelandnet.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Annemarie Wouda
Mijdrecht Nederland
annemariewouda@hotmail.com
kiyo-kinderyoga.nl
bijgeschoold tot:31/01/2018 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Barbara Geuther
Nuenen Nederland
646anders@planet.nl
www.thuisbegeleidinganders.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Annie Fabriek
Almere Nederland
annie@hart-lopen.nl
www.hart-lopen.nl
bijgeschoold tot:01/06/2019 meer info
 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:05/02/2019 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Jolanda Jong
Zwaagdijk-West Nederland
Jolandagruter@gmail.com
kindercoachpaleis.nl
bijgeschoold tot:29/10/2018 meer info
 
Marja Roubos
Purmerend Nederland
mr@tilgenkamp.nl
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Jiska Clevering
Wolvega Nederland
info@sterrig.nl
www.sterrig.nl
bijgeschoold tot:27/09/2017 meer info
 
Nicoline de Bruijn
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Sarah Neirynck
Zele Belgium
sarah_neirynck@yahoo.com
bijgeschoold tot:16/04/2019 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:28/08/2017 meer info
 
Gerda Scholten-Reuvekamp
Klarenbeek Nederland
contact@gerdareuvekamp.nl
gerdareuvekamp.nl
bijgeschoold tot:08/04/2018 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Sarah Gerits
Amsterdam Nederland
sarahgerits@gmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Coby Kuipers
Katwijk Nederland
cootje60@gmail.com
bijgeschoold tot:10/10/2017 meer info
 
Sjoukje van der Veen
Groningen Nederland
info@happyhooggevoeligekids.nl
www.happyhooggevoeligekids.nl
bijgeschoold tot:10/09/2018 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Christa De vries
Berltsum Nederland
Christa.devries12@gmail.com
Nog niet
bijgeschoold tot:24/09/2018 meer info
 
Liz Metselaar
Heerenveen Nederland
info@jufliz.nl
www.jufliz.nl
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Suze van der Knaap
Maassluis Nederland
suzeknaap@kpnmail.nl
www.eigenwijzkidscoaching.nl
bijgeschoold tot:22/11/2017 meer info
 
Titania Aartsen
Assendelft Nederland
titania_aartsen@hotmail.com
www.titaniatraining.nl
bijgeschoold tot:17/06/2019 meer info
 
gerda Van Dijk
hengelo Nederland
G.vandijk@skoe.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Stefanie Rombauts
Heist-op-den-Berg Schriek Belgium
Stefrombauts@mail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Christel Lubse
Veldhoven Nederland
cpm.lubse@gmail.com
www.kristal-kids.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:21/08/2018 meer info
 
Margreet van 't Wout
Nes a/d Amster Nederland
info@twijsewout.nl
bijgeschoold tot:27/05/2018 meer info
 
Susanne Tsui
Amsterdam Nederland
tsuir@xs4all.nl
bijgeschoold tot:26/09/2017 meer info
 
Ingrid van Wijk
Amersfoort Nederland
ckcing@kpnmail.nl
www.creatievekindercoaching.com
bijgeschoold tot:20/05/2018 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:21/05/2019 meer info
 
Tjitske Bruijn
Maastricht Nederland
swimtjits@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Marije Arnouts
Den Haag Nederland
marije_arnouts@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/02/2018 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:14/05/2019 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Natasja Koolen
Zeist Nederland
sennawaarheid@gmail.com
senakinderyogacoaching.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Mieke Ruysch
Brecht Belgium
miekeruysch@hotmail.com
bijgeschoold tot:10/04/2018 meer info
 
sonja slingerland
Soest Nederland
sling@live.nl
bijgeschoold tot:16/12/2017 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Jørgi Van Meer
Berlicum Nederland
Jorgivanmeer@gmail.com
bijgeschoold tot:04/10/2017 meer info
 
Alijne Verhaar
Molenschot Nederland
a.c.verhaar@gmail.com
bijgeschoold tot:26/06/2018 meer info
 
Debby Dam
Den Haag Nederland
d.r.w.dam@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Madicke Ros-Roos
's-Gravenhage Nederland
madicke14@hotmail.com
www.junibacken.nl
bijgeschoold tot:06/11/2018 meer info
 
Inge van der Veen
Dalfsen Nederland
info@delotustuin.nl
www.delotustuin.nl
bijgeschoold tot:30/08/2017 meer info
 
Wieteke Schop-Molle
Middelburg Nederland
info@blisscoaching.nl
www.blisscoaching.nl
bijgeschoold tot:30/10/2017 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
l.scheepers7@kpnplanet.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Berdine Kroezen
Berghem Nederland
berdinekr@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info
 
Maud Monte, de
utrecht Nederland
mauddemonte73@gmail.com
bijgeschoold tot:25/09/2017 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Janneke van Setten -van Ballegoyen
Zwijndrecht Nederland
Janneke_vb@hotmail.com
bijgeschoold tot:11/09/2018 meer info
 
Marit Kuiper-Belt
Almere Nederland
maritkuiper75@gmail.com
bijgeschoold tot:08/10/2018 meer info