Register


Het register waarborgt de kwaliteit en professionaliteit van kinderyogadocenten en kindercoaches die zijn opgeleid door Jip & Jan. De geregistreerde leden:


op:

Register
Opleidingen:
1. YOGA
2. COACH
3. ONLINE
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 
Katleen Roosen
Balen Belgium
vlinderboom.katleen@gmail.com
www.vlinderboom.be
bijgeschoold tot:25/05/2020 meer info
 
Danielle Ruijs
amersfoort Nederland
Info@huisvandaan.nl
www.huisvandaan.nl
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Grietje Commandeur
Marken Nederland
g.commandeur-janssen@hetnet.nl
bijgeschoold tot:08/10/2019 meer info
 
Mireille Bonte
Amsterdam Nederland
mglbonte@gmail.com
Www.soulistic.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Jorien Schulten
ENSCHEDE Nederland
Jorienosaurus@hotmail.com
www.jorienosaurus.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Elly Gardien
Den Haag Nederland
Ellygardien@gmail.com
18-09-1955
bijgeschoold tot:11/11/2020 meer info
 
Angelique Maes
Lochristi Belgium
angelique.maes@telenet.be
yogavoorkids-dewittelotus.be
bijgeschoold tot:26/05/2020 meer info
 
Annelies Mees
Lippelo Belgium
annelies.mees@telenet.be
bijgeschoold tot:23/03/2020 meer info
 
Marianne Boon
Almere Nederland
info@kidsbalanceyourself.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Sanne Reitsema
Heerenveen Nederland
sanne705@hotmail.com
/
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Lisa Milone
Blaricum Nederland
lisamilone01@gmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Ilse Keizer
Nijeberkoop Nederland
ilsekeizer@gmail.com
ilsekeizer@gmail.com
bijgeschoold tot:14/01/2020 meer info
 
Vera De Vrieze
overijse Belgium
vera.de.vrieze@telenet.be
bijgeschoold tot:26/05/2019 meer info
 
Alice Ploeg
Beverwijk Nederland
aliceploeg4@gmail.com
www.muzieklessenaliceploeg.nl/www.aliceploeg.nl
bijgeschoold tot:15/04/2020 meer info
 
Petra Wols
Esch Nederland
petrawols@icloud.com
www.rotskinderwerkplaats.nl
bijgeschoold tot:07/01/2020 meer info
 
Nienke Denekamp
Hilversum Nederland
nienkedenekamp@gmail.com
bijgeschoold tot:02/12/2019 meer info
 
Anita de Jong
Hilversum Nederland
anitadejongleren@gmail.com
nvt
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Hellena Van Zwoll
Delft Nederland
hellenamariavz@live.nl
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Kamiel Koops
Amsterdam Nederland
kamielie@gmail.com
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Alieke Keizer-Schaap
Landsmeer Nederland
alieke1@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Ingrid de Wolff
Oosterhout Nederland
logeerhuisjuniper@gmail.com
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Renate Lukassen
Apeldoorn Nederland
R.j.lukassen@gmail.com
www.bodytolk.nl
bijgeschoold tot:21/01/2020 meer info
 
Marlies Van de Velde
Beervelde Belgium
vdv_marlies@hotmail.com
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
debby kuiper
Leidschendam Nederland
debbykuiper76@hotmail.com
gratis mini kinderen pakkey
bijgeschoold tot:21/04/2020 meer info
 
Barbara Geuther
Nuenen Nederland
646anders@planet.nl
www.thuisbegeleidinganders.nl
bijgeschoold tot:19/11/2018 meer info
 
Ingrid Toorop
Weesp Nederland
toorop7@xs4all.nl
bijgeschoold tot:18/11/2019 meer info
 
Jolande Gerrits Jans
Raalte Nederland
jolandegj62@live.nl
bijgeschoold tot:24/06/2020 meer info
 
Annie Fabriek
Veenhuizen Nederland
annie@hart-lopen.nl
www.hart-lopen.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
angelique coelman
Den haag Nederland
a.coelman@casema.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Manon van den Berge
Uithoorn Nederland
mberge_7@hotmail.com
plasia.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
nathaly schreuder
leiden Nederland
info@yogasmiley.nl
www.yogasmiley.nl
bijgeschoold tot:10/03/2019 meer info
 
Jeanette Kampen
Almere Nederland
kave@xs4all.nl
bijgeschoold tot:08/04/2019 meer info
 
Monique Baas
Den Haag Nederland
monique@yoyoga.nl
www.yoyoga.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Esther Timmer
Abbekerk Nederland
info@blijvrijkindercoaching.nl
www.blijvrijkindercoaching.nl
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Nicoline Sissing
Enkhuizen Nederland
nsissing@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Willy Boogaard
Olst Nederland
willy.boogaard@aardehuis.nl
bijgeschoold tot:25/03/2020 meer info
 
Chantal Detrixhe
Muiden Nederland
chantaldetrixhe@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Mildred Vloerbergh
Oosterhout Nederland
milendana@live.nl
bijgeschoold tot:25/11/2019 meer info
 
Mirjam Schoen
Alkmaar Nederland
mirjam.schoen@upcmail.nl
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info
 
Mariska Bernardt
Huizen Nederland
mariska.bernardt@gmail.com
bijgeschoold tot:26/03/2019 meer info
 
Evelien Morelle
Diepenbeek Belgium
evelien.morelle@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
maya coppens
Lochristi Belgium
mayacoppens@hotmail.com
bijgeschoold tot:01/04/2019 meer info
 
Veronique Chermin
Zuidoostbeemster Nederland
Landvanverbinding@hotmail.com
bijgeschoold tot:07/10/2020 meer info
 
Cerise Ernste
almere Nederland
ceriseernste@hotmail.com
bijgeschoold tot:09/09/2020 meer info
 
Chantal Moyens
Hingene Belgium
chantalmoyens@gmail.com
bijgeschoold tot:18/03/2020 meer info
 
Sabine Blom
Den haag Nederland
juf_sabineblom@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/09/2020 meer info
 
Natasja Koolen
ZEIST Nederland
sennawaarheid@gmail.com
senakinderyogacoaching.jouwweb.nl
bijgeschoold tot:03/03/2019 meer info
 
Titania Aartsen
Assendelft Nederland
titania_aartsen@hotmail.com
www.titaniatraining.nl
bijgeschoold tot:24/09/2019 meer info
 
Tineke Persoon
Steendorp Belgium
tine.persoon@telenet.be
bijgeschoold tot:20/07/2019 meer info
 
Sandra Cornelissen - de Wit
Heeswijk Nederland
sandracornelissen@filiosscholengroep.nl
bijgeschoold tot:28/10/2020 meer info
 
Hanna Brunekreeft-van Rotterdam
Elst (U) Nederland
ehewbrunekreeft@hetnet.nl
www.santulan.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Elke Leroy
Hansweert Nederland
semmetje@msn.com
bijgeschoold tot:25/09/2020 meer info
 
Esther Boonstra
West Graftdijk Nederland
Info@praktijkabracadabra.nl
www.praktijkabracadabra.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Jacqueline Plomp
Sint Pancras Nederland
plomp16@ziggo.nl
bijgeschoold tot:24/02/2020 meer info
 
Ingrid Boer
Rozenburg Nederland
ingrid-boer@online.nl
sinnestriel.com
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Petra Claassen
Amersfoort Nederland
kunjakinderyoga@ziggo.nl
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Mariska Kraakman
Warmenhuizen Nederland
mariskakraakman@hotmail.com
www.kinderpraktijkhemeltjelief.nl
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Inge Boer
Ten Boer Nederland
inge.l.boer@gmail.com
03-12-1971
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Karin J.M. van der Bruggen
Loon op Zand Nederland
info@krachtuitzevenzonnestralen.nl
www.krachtuitzevenzonnestralen.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Debby Dam
Den Haag Nederland
d.r.w.dam@gmail.com
bijgeschoold tot:09/04/2019 meer info
 
Rilana Punt
Dwingeloo Nederland
rilanapunt@home.nl
www.kindercoachayana.nl
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Karin Veerman
AALSMEER Nederland
karoesti@hotmail.com
bijgeschoold tot:19/11/2019 meer info
 
Jeel Romijn
Haarlem Nederland
Jeelvlinder@yahoo.com
bijgeschoold tot:04/03/2020 meer info
 
Linda Westerman
Twisk Nederland
westermanl@ziggo.nl
bijgeschoold tot:05/03/2019 meer info
 
Janneke Van Loenhout
Eersel Nederland
jannekevanloenhout@gmail.com
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
ildiko molnar
brielle Nederland
die_juf@hotmail.com
www.ildicoaching.nl
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Nicole Bagaya
Eindhoven Nederland
n.janssen8@upcmail.nl
bijgeschoold tot:22/10/2019 meer info
 
Linda Scheepers
Helmond Nederland
info@praktijkunalome.eu
bijgeschoold tot:22/04/2019 meer info
 
Stella Roos
Muiderberg Nederland
stella_roos1@hotmail.com
bijgeschoold tot:23/09/2020 meer info
 
Bernardette van Gemert-Slotboom
Eindhoven Nederland
tomendet@chello.nl
bijgeschoold tot:25/06/2019 meer info
 
Femke Delen
Wageningen Nederland
info@lafaye.nl
www.lafaye.nl
bijgeschoold tot:12/03/2019 meer info
 
Krista van der Meer
RIJSWIJK Nederland
krisenmike@hotmail.com
bijgeschoold tot:04/11/2019 meer info
 
Nina Leeser
Nederland
ninacarmel@hotmail.com
bijgeschoold tot:26/10/2020 meer info
 
Donna Nederhorst
Den Haag Nederland
Dnederhorst@outlook.com
bijgeschoold tot:04/11/2020 meer info